Vodítko: navíjecí bondovka pro mobily

Mobilní psy asi mít nikdy nebudeme. Ale hands-free sadu, která vypadá jako samonavíjecí vodítko pro čtyřnohé miláčky, si můžete pořídit už nyní. Psa na ní ale neudržíte.
Vodítko: navíjecí bondovka pro mobily
Petr Broža: Mobilní psy asi mít nikdy nebudeme. Ale hands-free sadu, která vypadá jako samonavíjecí vodítko pro čtyřnohé miláčky, si můžete pořídit už nyní. Psa na ní ale neudržíte.

Pro pejsky?

Víte jak vypadá samonavíjecí vodítko pro psy? V tom případě si asi dokážete udělat představu, jak funguje bondovka „Jojo“ značky Handy Plus. Jeho základem je malý naviják, který připevníte za opasek. Na jedné straně je šňůra s konektorem pro mobil, na druhé straně sluchátko s kablíkem navinutým na navijáku. V příslušenství nechybí ani držák, který se přilepí na zadní stěnu telefonu , takže hands-free s mobilem tvoří jeden kus. Když někdo zavolá, vytáhnete sluchátko s potřebnou délkou kabelu z navijáku a vyřídíte hovor. Stisknutím tlačítka na základně sluchátko samo zajede zpět, takže jej nemusíte připevňovat ke košili.

Na kabelu se sluchátkem však není tlačítko pro příjem a položení hovoru, což trochu znepohodlňuje ovládání. Výhradu mám také k držáku mobilu, který se k mobilu pouze přilepí. Určitě by bylo lepší využít pevnější řešení. Kvalita sluchátka i mikrofonu je solidní. Ale i přes tyto drobné výhrady je bondovka „Jojo“ zajímavé příslušenství pro ty, kdo nemají rádi kabely visící z kapsy.

Dobrý tip: Pokud nechcete na mobil lepit držák, noste telefon v kapse. Kabel s konektorem je totiž na telefonní šňůře, a lze jej natáhnout asi na třicet centimetrů.

Ve zkratce:

  • Samonavíjecí hands-free HandyPlus
  • Zdroj: Levi International
  • Telefon: (05) 48 42 39 10
  • Cena: 530 Kč
Diskuze (7) Další článek: Týden: operátoři zlevňovali, srovnávali jsme mobily do deseti tisíc

Témata článku: Příslušenství, Mobil, Bondovka, Vodítko

Určitě si přečtěte