Volím stále aneb volby 2002 u našich operátorů

Všichni už asi víte, že dnes je druhý a také poslední den voleb. Možná ale nevíte, že všichni naši mobilní operátoři si pro vás na WAPu připravili speciální volební zpravodajství. Co který operátor nabízí a kde to můžete najít se dozvíte právě v tomto článku.
Volím stále aneb volby 2002 u našich operátorů

Volíme s Eurotelem

Eurotel na svém WAPovém portálu mobiljuice.cz nabízí v sekci Zprávy/Volby 2002 aktuální zpravodajství, které je aktualizováno 24 hodin denně. Toto zpravodajství je navíc přístupné i pro uživatele ostatních operátorů. Pokud nemáte telefon s podporou WAPu, tak vám může pomoci buď Juice SIM karta s aplikací S@T, která vám pomocí SIM toolkitu a SMS zpřístupní WAPové stránky Eurotelu, a nebo Juice Easy, kde se po vyvolání menu pomocí odeslání kódu *111*# dostanete do menu, kde v sekci Zprávy/Volby 2002 obdržíte aktuální informace o volbách.

Volíme s T-Mobilem

Náš druhý operátor věnoval volbám velkou pozornost, a tak hned po připojení na portál Click narazíte na položku Volby 2002. Zde jste mohli nalézt Statistiky a preference, které jsou momentálně nepřístupné z důvodu zákazu zveřejňování těchto údajů 14 dní před volbami. Co je a hlavně bude důležité je ale to, že zde budete moci nalézt také volební tabulky a výsledky tak, jak je budou jednotlivé volební komise postupně sčítat. Aktuální zpravodajství z voleb pak naleznete v sekci ClickInfo. Bez WAPu se přímo k informacím o volbách bohužel nedostanete.

Volíme s Oskarem

Náš nejmladší operátor má volební zpravodajství také pouze na WAPu a to v poněkud „utajené“ sekci Zpravodajství a info/Zprávy/Hlavní zprávy. Zde naleznete aktuální a 24 hodin denně aktualizované volební zpravodajství. Uživatelé, kteří nemají WAPový telefon se opět ke zprávám o volbách bohužel nedostanou.

Diskuze (20) Další článek: Siemens M50 oficiálně v Česku

Témata článku: Ostatní, Operátor, Druhý operátor, Volby

Určitě si přečtěte