Všechny slevy v jedné aplikaci. Kimbino stáhne akční letáky obchodů do mobilu

Kimbino přináší aktuální letáky více jak 120 obchodů, které najdete pěkně na jednom místě a to ve stejnojmenné aplikaci pro zařízení s Androidem (pro iOS je dostupná webová aplikace). Navíc vás umí informovat o všech slevách a nabídkách maximálně ekologickým způsobem – bezpapírově. Šetříte tím nejen svůj čas, ale i peníze a přírodu.

Rozhraní aplikace je velice jednoduché a přehledné. Dělí se do tří záložek, kdy v první můžete procházet aktuální letáky, ve druhé pak všechny dostupné obchody. Třetí nabízí informace o vašem účtu. Pokud se totiž do Kimbina přihlásíte, můžete mít stejný obsah na všech vašich zařízeních. Výhoda je v tom, že obchody lze označit jako oblíbené, přičemž je následně už nemusíte nikde hledat a máte je ihned po ruce.

Diskuze (8) Další článek: Zbytečná chytrost! Ne všechno, co má mobilní aplikaci, je lepší než stará dobrá klasika

Témata článku: Android, Mobilní aplikace, Aplikace, Google Play, Stejný obsah, Obchod, Mobil, Sleva, Zařízení, Leták


Určitě si přečtěte

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 128

RECENZE: Samsung Galaxy Note10+ – Na práci i zábavu. S maximálním nasazením

RECENZE: Samsung Galaxy Note10+ – Na práci i zábavu. S maximálním nasazením

** Otestovali jsme nejvýkonnější Galaxy Note10+ s perem S Pen ** Plusová verze k maximálnímu výkonu přidává větší displej, kapacitně větší baterii a ToF snímač na zádech ** V recenzi jsme porovnali Note10+ i se základním Galaxy Note10

Martin Chroust | 157

RECENZE: Samsung Galaxy A50 — střední třída s minimem kompromisů

RECENZE: Samsung Galaxy A50 — střední třída s minimem kompromisů

** Samsung se letos zaměřil na střední třídu, a my jsme otestovali další výsledek jeho snažení ** Galaxy A50 vás naláká na skvělý displej, velkou baterii a trojitý fotoaparát ** Plastová konstrukce nevadí, vůbec poprvé jsme si Samsungů vyzkoušeli optickou čtečku otisků prstů.

Martin Chroust | 27