Všechny způsoby, jak dobíjet Oskartu

Nové způsoby dobíjení předplacených karet rostou jako houby po dešti. Proto jsme se rozhodli vám postupně přinést všechny způsoby dobíjení u všech našich předplacených karet. Začínáme Oskarem.
Všechny způsoby, jak dobíjet Oskartu

Jak zjistit výši zbývajícího kreditu

Kredit můžete u Oskarty zjistit celkem čtyřmi způsoby:

  • zadáte kód *22# a odešlete jej jako hovor,
  • zavoláte na linku *77 (volání je zdarma) a stisknete 1 (tímto způsobem lze zjistit i platnost volacího limitu),
  • v internetové samoobsluze na www.oskarmobil.cz (tímto způsobem lze zjistit i platnost volacího limitu),
  • po ukončení odchozího hovoru přímo na displeji vašeho telefonu.

Kde koupit dobíjecí kupon pro Oskartu

Dobíjecí kupon si můžete objednat na OskarKontaktu (0800/777777, volání je zdarma) a počkat až vám přijde poštou. Můžete jej také koupit v některém z Oskarových obchodů, na všech pobočkách České pošty a ve vybraných novinových stáncích a u některých prodejců mobilních telefonů.

Jak dobít Oskartu s dobíjecím kuponem v ruce

Pokud si přejete dobít kredit na své Oskartě, pak stačí vytočit číslo dobíjecí linky *77 (volání je zdarma) a stisknout 2, zadat 12místné dobíjecí číslo a stisknout #.

Dalším způsobem je dobití Oskarty přes internetovou samoobsluhu na stránkách www.oskarmobil.cz.

Třetím způsobem je dobití za pomoci operátora na infolince Oskara na čísle *608 či 0800/770077 (volání je zdarma).

Konečně posledním způsobem, vhodným zejména pro dobíjení z jiného telefonu či je Oskarova samoobsluha na čísle 0800/770077 či *608 (volání je zdarma). Zde musíte nejprve zadat své telefonní číslo (platí pouze pro volání na zelenou linku 0800/770077 z jiné sítě než je Oskar) a poté postupně 1,0,1,1,1,2. Teď musíte zadat své tajné číselné heslo a stisknout křížek. Nyní si můžete vybrat, zda chcete dobít svoji Oskartu (stiskem 1) či jinou Oskartu (stiskem 2). Při volání z jakéhokoliv Oskarova tarifního programu se do této nabídky nedostanete. Musíte volat buď ze své či cizí Oskarty a nebo z jiné sítě.

Jak dobít Oskartu bez dobíjecího kuponu

Pokud vlastníte kreditní kartu, pak stačí zajít k bankomatu s logem Oskara a svoji Oskartu si můžete dobít přímo z bankomatu některou z vybraných částek. Dobít můžete jak svoji, tak i cizí Oskartu. Seznam bankomatů s Oskarovým logem naleznete buď na internetových stránkách www.oskarmobil.cz a nebo si jej můžete nechat v Oskarově samoobsluze na čísle *608 zaslat faxem (po stisku 1,0,1,1,2,2). Jestliže chcete vědět, kde naleznete nejbližší Oskarův bankomat, pak zavolejte na infolinku *608, kde sdělíte operátorovi vaši polohu a on vám řekne, kde se nejbližší bankomat nachází.

Dalším způsobem, jak dobít Oskartu bez dobíjecího kuponu jsou Oskarovy Platby z mobilu. Jedná se o SIM Toolkitovou aplikaci, kterou mohou využívat všichni klienti Komerční banky, kteří vlastní kreditní kartu. Pokud jste jedním z nich, pak vám Oskar na požádání zašle novou SIM kartu se SIM Toolkitovou aplikací až do domu (viz náš článek).

Jak dobít Oskartu někomu jinému

  • bez dobíjecího kuponu – z bankomatu, Platby z mobilu,
  • s dobíjecím kuponem – ze samoobsluhy (viz výše).

Jak dobít Oskartu ze zahraničí

V zahraničí si můžete vybrat celkem tři způsoby dobití. Pro dva z nich ale potřebujete znát 12místné dobíjecí číslo. První způsob dobití je ten, že zavoláte na Oskarlinku, přičemž musíte vytočit následující číslo: *123*+420271177100#, a použijete jeden ze dvou výše uvedených způsobů dobití. Volání na Oskarlinku by mělo být ze zahraničí zdarma. Druhým způsobem je pak dobití Oskarty přes Internet. A konečně třetí způsob je dobití Oskarty pomocí Plateb z mobilu.

 

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Oskar, Následující číslo, Dobíjecí číslo, Oskarta, Způsob

Určitě si přečtěte

Nokia 8 v prosincovém ceníku Vodafonu. „Pětka“ zlevnila pod 5 tisíc

Nokia 8 v prosincovém ceníku Vodafonu. „Pětka“ zlevnila pod 5 tisíc

** Ve zvýhodněné kategorii „pro věrné“ je tento měsíc 13 modelů ** Prosincovou novinkou je nejvybavenější Nokia s „čistým“ Androidem ** Pokud upíšete duši na dvě léta, dostanete slevu 2 000 Kč

4.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 3

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34

StreamOn a Video Pass: T-Mobile a Vodafone mají průšvih a měli by jej rychle napravit

StreamOn a Video Pass: T-Mobile a Vodafone mají průšvih a měli by jej rychle napravit

** T-Mobile s Vodafonem představili balíčky pro neomezené video ** Ale pozor, reklamy třeba na YouTube, ukrajují ze základního limitu ** Nevědomky tak můžete prosurfovat cenná data a dokupovat další

17.  11.  2017 | Pospíšil Aleš | 40