Všechny způsoby, jak dobíjet Oskartu

Nové způsoby dobíjení předplacených karet rostou jako houby po dešti. Proto jsme se rozhodli vám postupně přinést všechny způsoby dobíjení u všech našich předplacených karet. Začínáme Oskarem.
Všechny způsoby, jak dobíjet Oskartu

Jak zjistit výši zbývajícího kreditu

Kredit můžete u Oskarty zjistit celkem čtyřmi způsoby:

  • zadáte kód *22# a odešlete jej jako hovor,
  • zavoláte na linku *77 (volání je zdarma) a stisknete 1 (tímto způsobem lze zjistit i platnost volacího limitu),
  • v internetové samoobsluze na www.oskarmobil.cz (tímto způsobem lze zjistit i platnost volacího limitu),
  • po ukončení odchozího hovoru přímo na displeji vašeho telefonu.

Kde koupit dobíjecí kupon pro Oskartu

Dobíjecí kupon si můžete objednat na OskarKontaktu (0800/777777, volání je zdarma) a počkat až vám přijde poštou. Můžete jej také koupit v některém z Oskarových obchodů, na všech pobočkách České pošty a ve vybraných novinových stáncích a u některých prodejců mobilních telefonů.

Jak dobít Oskartu s dobíjecím kuponem v ruce

Pokud si přejete dobít kredit na své Oskartě, pak stačí vytočit číslo dobíjecí linky *77 (volání je zdarma) a stisknout 2, zadat 12místné dobíjecí číslo a stisknout #.

Dalším způsobem je dobití Oskarty přes internetovou samoobsluhu na stránkách www.oskarmobil.cz.

Třetím způsobem je dobití za pomoci operátora na infolince Oskara na čísle *608 či 0800/770077 (volání je zdarma).

Konečně posledním způsobem, vhodným zejména pro dobíjení z jiného telefonu či je Oskarova samoobsluha na čísle 0800/770077 či *608 (volání je zdarma). Zde musíte nejprve zadat své telefonní číslo (platí pouze pro volání na zelenou linku 0800/770077 z jiné sítě než je Oskar) a poté postupně 1,0,1,1,1,2. Teď musíte zadat své tajné číselné heslo a stisknout křížek. Nyní si můžete vybrat, zda chcete dobít svoji Oskartu (stiskem 1) či jinou Oskartu (stiskem 2). Při volání z jakéhokoliv Oskarova tarifního programu se do této nabídky nedostanete. Musíte volat buď ze své či cizí Oskarty a nebo z jiné sítě.

Jak dobít Oskartu bez dobíjecího kuponu

Pokud vlastníte kreditní kartu, pak stačí zajít k bankomatu s logem Oskara a svoji Oskartu si můžete dobít přímo z bankomatu některou z vybraných částek. Dobít můžete jak svoji, tak i cizí Oskartu. Seznam bankomatů s Oskarovým logem naleznete buď na internetových stránkách www.oskarmobil.cz a nebo si jej můžete nechat v Oskarově samoobsluze na čísle *608 zaslat faxem (po stisku 1,0,1,1,2,2). Jestliže chcete vědět, kde naleznete nejbližší Oskarův bankomat, pak zavolejte na infolinku *608, kde sdělíte operátorovi vaši polohu a on vám řekne, kde se nejbližší bankomat nachází.

Dalším způsobem, jak dobít Oskartu bez dobíjecího kuponu jsou Oskarovy Platby z mobilu. Jedná se o SIM Toolkitovou aplikaci, kterou mohou využívat všichni klienti Komerční banky, kteří vlastní kreditní kartu. Pokud jste jedním z nich, pak vám Oskar na požádání zašle novou SIM kartu se SIM Toolkitovou aplikací až do domu (viz náš článek).

Jak dobít Oskartu někomu jinému

  • bez dobíjecího kuponu – z bankomatu, Platby z mobilu,
  • s dobíjecím kuponem – ze samoobsluhy (viz výše).

Jak dobít Oskartu ze zahraničí

V zahraničí si můžete vybrat celkem tři způsoby dobití. Pro dva z nich ale potřebujete znát 12místné dobíjecí číslo. První způsob dobití je ten, že zavoláte na Oskarlinku, přičemž musíte vytočit následující číslo: *123*+420271177100#, a použijete jeden ze dvou výše uvedených způsobů dobití. Volání na Oskarlinku by mělo být ze zahraničí zdarma. Druhým způsobem je pak dobití Oskarty přes Internet. A konečně třetí způsob je dobití Oskarty pomocí Plateb z mobilu.

 

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Následující číslo, Způsob, Dobíjecí číslo, Oskar, Oskarta

Určitě si přečtěte

Vodafone rozsekal internet. Dílky jsou neomezené, první dva stojí po 99 Kč

Vodafone rozsekal internet. Dílky jsou neomezené, první dva stojí po 99 Kč

** Vodafone hlásá revoluci, ale jednoduché to mít nebude ** Pass jsou příplatkové balíčky pro sociální sítě, chatovací aplikace, hudbu a video ** Uživatelé budou zmatení, který provoz se kam počítá

5.  10.  2017 | Kůžel Filip, Posejpal Jan | 81

V říjnu se u Vodafonu urodilo: iPhone 8, nebo nejmenší superphone Xperia XZ1 Compact

V říjnu se u Vodafonu urodilo: iPhone 8, nebo nejmenší superphone Xperia XZ1 Compact

** Nový iPhone 8 startuje na ceně 20 977 Kč, starší modely padly o tisíce ** Další podzimní novinkou je Xperia XZ1 od Sony včetně verze Compact ** Ostatní modely šly s cenou dolů až o tisícovku, třeba Huawei P9 lite

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 5

Smart Tab N8: Konkurence spí, Vodafone podřimuje [recenze]

Smart Tab N8: Konkurence spí, Vodafone podřimuje [recenze]

** Nový tablet od Vodafonu má 10palcový displej a podporuje LTE ** Konkurenční výhodou je téměř čistý Android 7.0 Nougat ** Na jedno nabití bez problémů vydrží i celý týden

29.  9.  2017 | Měchura Milan | 27

Vodafone v září: Samsung Galaxy Note 8 a akce na modely S8 a S8+

Vodafone v září: Samsung Galaxy Note 8 a akce na modely S8 a S8+

** Za 8 377 Kč pořídíte solidně vybavený LG Q6 s 13 MPx fotoaparátem ** Za solidních pět a půl tisíce je k mání hliníková Nokia 5 ** Chcete-li slevu, pár měsíců starý LG G6 zlevnil o 3 000 Kč

30.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 3