Vy se ptáte, šéfredaktor odpovídá

Protože se na postu šéfredaktora vašeho (doufám) oblíbeného internetového časopisu MobilMania.cz udála počátkem prosince velmi významná změna, dáváme vám příležitost zeptat se nového šéfa na cokoliv, co vás zajímá.
Vy se ptáte, šéfredaktor odpovídá

Ačkoliv to mnozí již vědí, přesto to raději zopakuji: novým šéfredaktorem serveru MobilMania.cz se s platností od prvního prosince stal jeho dosavadní redaktor a zástupce Vladislav Janeček. Já jako bývalý „funkcionář“ ovšem neodcházím do důchodu a ani neletím na Bahamy za Viktorem. I nadále budu psát zajímavé články, zejména recenze mobilních telefonů a dlouhodobé zkušenosti s nimi (můžete se těšit i na další skvělá videa). Moje pracovní vytížení mi totiž už nedovoluje se každodenně starat o obsah tohoto, doufám že dobrého, média.

Aby se vám nový šéfredaktor lépe představil a abyste si i vy dokázali lépe představit onu imaginární osůbku, která sedí kdesi za blikajícím monitorem na staré a ušmudlané židli, svolil Vlaďa k „offline“ rozhovoru. Můžete se ho tak na cokoliv v této diskusi zeptat, např. kolik sní knedlíků, jak má velkou botu apod., a Vlaďa vám co nejdříve odpoví. Samozřejmě nemůžete čekat, že bude teď týden neustále přilepený na obrazovce a čekat, až mu napíšete; odpovídat bude nepravidelně a třeba jen jednou denně.

Takže vzhůru do diskuse, Vlaďa Janeček je tu pro vás!

 

Diskuze (109) Další článek: Garmin NavTalk II: nový mobil s GPS

Témata článku: Ostatní

Určitě si přečtěte