Vyberte nejlepší design hodinek MagicWatch 2, Honor je potom nechá vyrobit

Honor na tiskové konferenci v Barceloně představil nové designy chytrých hodinek MagicWatch 2. Návrhy se týkají provedení řemínků a virtuálních ciferníků, samotné tělo hodinek zůstává stejné. Vlastní design navrhly pro Honor stovky světových začínajících i zkušených návrhářů, několik z nich pochází také z Česka.

Návrhy tří českých designérek i s jejich příběhem si můžete prohlédnout v tomto článku. Hlasovat pro nejlepší z nich potom můžete až do 8. března na Instagramu nebo Facebooku značky Honor. Design s nejvíce hlasy následně nechá Honor vyrobit v limitované kolekci.

Erinel Bathory: Kouzlo mořské víly

Klepněte pro větší obrázek

Název hodinek v autorce evokoval něco kouzelného a magického. Inspiraci při vytváření unikátního designu hledala v bájích a lidové slovesnosti o mořských pannách. Námořníci podle těchto mýtů chytali mořské panny a doufali ve splnění svých přání. „Mořská víla, která je chycena v ciferníku těchto hodinek, vám může splnit spoustu krásných přání,“ říká Erinel. Vesmírné bubliny plující na vlnách pak symbolizují osobní miniaturní vesmír, který si uvnitř hodinek vytvoří každý uživatel sám dle svého přání.

Barbora Matoušková: Strážkyně času

Klepněte pro větší obrázek

Inspirací pro tento motiv jí byla indická mytologie, konkrétně příběh o bohyni Kalí představující vládkyni všeho času a prostoru, tak i vesmír samotný. „Spojením těchto dvou článků jsem vytvořila dílo, které představuje barvitost času a jeho podstaty ve vesmíru,“ vysvětluje Barbora.

Babu Sedláčková: Vesmír času

Klepněte pro větší obrázek

Při tvorbě designu hodinek si Barbora hrála s myšlenkou, co hodinky reprezentují. „Mnoho z nás si představí perfektně fungující chaos ozubených kol,“ uvádí Babu. Autorka tento chaos ztvárnila vesmírem, ve kterém se místo planet pohybují jednotlivé součástky hodinek.

Další návrhy

Není to poprvé, co Honor oslovil pro netradiční návrhy svých produktů různé světové umělce. Na kontě má spolupráci se značkou Moschino, s nekonvenčním umělcem Mauriziem Cattelanem a koncem ledna uvedl limitovanou kolekci designů chytrých hodinek Honor MagicWatch 2 ve spolupráci s umělci jako Jacky Tsai, George Greaves, Wang DongLing nebo Giovanni Ozzola.

Váš názor Další článek: Samsung začal vyrábět 16GB DDR5 paměti. Poprvé je dostane Galaxy S20 Ultra

Témata článku: Honor, Chytré hodinky, Hodinky, Smartwatch, Limitovaná edice, Barcelona, Instagram, Design, Vesmír, Nejlepší design, Baba, Přání, Ciferník, Moschino, Barbora, Česká republika


Určitě si přečtěte