Vybírat dříve mobilní telefon, nebo operátora?

Na začátku si ujasněte, jaké služby byste chtěli využívat.
Především si musíte uvědomit, že si nevybíráte operátora, ale službu. A tento výběr udělejte dříve, než se rozhodnete pro telefon. Když se rozhodnete pro operátora a pro služby, které nabízí, teprve poté si vyberte telefon, se kterým tyto služby budete moci využívat. Např. ti, kdo si vybrali EuroTel, by si měli pořídit telefon s podporou EFR, budoucí zákazníci RadioMobilu by neměli chtít jiný telefon než s podporou SIM Toolkitu.

Je možné sice postupovat i obráceně – zvolit si mobilní telefon, potom operátora a ty služby, které budete moci s tímto telefonem využívat, jenže v tomto případě budete blokováni schopností telefonu. A v okamžiku, kdy si pořídíte lepší telefon, budete možná litovat výběru operátora. Nezapomínejte, že mnohem důležitější než telefon jsou služby, které vám zpřístupní – proto považujte volbu operátora, tarifního programu a poskytovaných služeb za prioritu číslo jedna.

Témata článku: Ostatní, Služba, Podpora, SIM Toolkit, Mobil, Budoucí zákazník, RadioMobil, Telefon, Výběr, Tarifní program, Dobrý telefon, EFR, Mobilní telefon, Operátor

Určitě si přečtěte

Tak nám zabili mobilní Windows

Tak nám zabili mobilní Windows

** Mobilní Windows a lumie umíraly už několik let ** Teď to přiznal i samotný Microsoft ** Už s nimi nepočítá, průšvih to ale není

15.  10.  2017 | Polesný David, Čížek Jakub | 88

Wi-Fi ve vlaku: Odpovídají už služby 21. století, nebo jsme stále v devadesátkách?

Wi-Fi ve vlaku: Odpovídají už služby 21. století, nebo jsme stále v devadesátkách?

** Chcete ve vlaku Wi-Fi? ** Na dálkových spojích by to měla být samozřejmost * Ale mnohdy stále není

30.  9.  2017 | Čížek Jakub, Kluska Vladislav | 15

Xiaomi Amazfit: Nadějný start zabíjí chybějící podpora [fotorecenze]

Xiaomi Amazfit: Nadějný start zabíjí chybějící podpora [fotorecenze]

** Xiaomi Huami Amazfit se začínají prodávat za 4 500 Kč ** Má vestavěnou GPS a až týdenní výdrž ** Mohou být konkurencí pro věhlasný sporttester Garmin Fénix?

26.  7.  2017 | Měchura Milan | 18