Vybuchla česká baterie v Nokii 3310 (přehled bleskovek)

Vybuchla česká baterie v Nokii 3310 - T-Mobile spustil jednoduchou lokalizaci mobilu - Další únik: neznámá Nokia. Stihli jste postřehnout všechny novinky? Pomůže vám přehled nejlepších bleskovek minulého týdne.
Vybuchla česká baterie v Nokii 3310 (přehled bleskovek)

Siemens M75: první fotografie nového odolného mobilu
Příznivci telefonů Siemens se už mohou těšit na blížící se veletrh informačních a telekomunikačních technologií CeBIT, který se bude konat v Hanoveru začátkem března. Siemens dnes totiž uvedl, že zde představí pět nových mobilních telefonů, mimo jiné také nový přírůstek do oblíbené řady odolných telefonů M75.

Vybuchla česká baterie v Nokii 3310 (2× oživeno)
Na webové stránce deníku Blesk dnes vyšel článek popisující výbuch baterie v mobilním telefonu Nokia 3310. Podobné zprávy se už samozřejmě objevily mnohokrát, tentokrát jde ale o událost z České republiky a v telefonu byla neoriginální baterie Aligator.

T-Mobile spustil jednoduchou lokalizaci mobilu
T-Mobile spouští novou službu „Kde je...“ Bude sloužit k jednoduché lokalizaci vzdáleného telefonu. Jeho polohu budete moci zjistit na internetových stránkách t-zones, na wapu, ze SIM Toolkitu na kartě Universal SIM nebo prostřednictvím patřičně formulované textové zprávy.

Další únik: neznámá Nokia
K obrázkům, které se objevily v jednom čínském fóru, nemůžeme dodat žádné konkrétní informace. Snad jen to, že podle různých znaků se jedná o telefon Nokia. Mobil na obrázcích je totiž vybaven Pop-Portem, je u něj baterie se značkou Nokia, displej vypadá jako poslední véčka tohoto výrobce, klávesnice má stejné rozložení a byly na ni použity známé symboly.

T-Mobile představil MDA IV: 3G, Wi-Fi, VGA...
T-Mobile dnes představil novou verzi komunikátoru MDA IV. Na rozdíl od předchozích modelů v podobě kapesního počítače ovládaného perem má nová verze plnohodnotnou klávesnici. Displej je orientovaný na šířku, díky otočné konstrukci se ale zřejmě dá překlopit a výsledkem je opět běžný kapesní počítač.

Nově zaregistrované ochranné známky operátorů
Virtuální patentová kancelář www.trademark.cz je se svým aktuálním přehledem registrovaných ochranných známek zdroj zajímavých informací. Před několika dny jsme se díky této službě dozvěděli o názvech nových tarifů Eurotelu, službách T-Mobilu a zřejmě připravovaných datových tarifech Oskara.

Novinka: Eurotel vám obnoví ztracenou kartu Go
Eurotel doposud, na rozdíl od Oskara, nenabízel možnost znovuvydání ztracené nebo odcizené karty Go. Zatímco Oskartu jste klidně mohli ztratit a přijít si do prodejny pro novou se stejným číslem, u Eurotelu Go jste o číslo přišli. Včera ale nastala změna.

Lidé, bděte, myslete a hlavně nepřeposílejte dál falešné e-maily
Dnes se ke mně už čtyřikrát dostal následující e-mail. Co k němu dodat jiného, než že jde o naprostý nesmysl, kachnu, hoax... Nikdy prosím nic takového nepřeposílejte dál.

Jak by mohla vypadat nová Nokia N-Gage
Na čínském serveru Sina.com.cn se objevily obrázky, které ukazují údajně novou verzi herní konzole N-Gage. Zařízení s označením Neo má displej orientovaný na šířku (!), zobrazí 262 tisíc barev. Nově je vestavěn megapixelový digitální fotoaparát s bleskem, zpět je konektor USB ve verzi 2.0, přibyla dvě tlačítka a hlasitý stereoreproduktor.

Nové tarify Eurotelu a partnerský program Tandem
V článcích o nových tarifech Eurotelu nám zatím chyběly informace k partnerskému programu Tandem. V následující tabulce proto najdete rozdělení tarifů do skupin, počet partnerských karet Tandem, které si k nim můžete aktivovat, a typ Tandemu, který k těmto tarifům přísluší.

Váš názor Další článek: Brutální zlevnění Motoroly Razr V3

Témata článku: Nokia, Ostatní, Baterie, Hoax, Nokia 3310, Nokia N-Gage, Siemens M75, SIM Toolkit, Přehled, Blesk

Určitě si přečtěte