Vybuchla česká baterie v Nokii 3310 (přehled bleskovek)

Vybuchla česká baterie v Nokii 3310 - T-Mobile spustil jednoduchou lokalizaci mobilu - Další únik: neznámá Nokia. Stihli jste postřehnout všechny novinky? Pomůže vám přehled nejlepších bleskovek minulého týdne.
Vybuchla česká baterie v Nokii 3310 (přehled bleskovek)

Siemens M75: první fotografie nového odolného mobilu
Příznivci telefonů Siemens se už mohou těšit na blížící se veletrh informačních a telekomunikačních technologií CeBIT, který se bude konat v Hanoveru začátkem března. Siemens dnes totiž uvedl, že zde představí pět nových mobilních telefonů, mimo jiné také nový přírůstek do oblíbené řady odolných telefonů M75.

Vybuchla česká baterie v Nokii 3310 (2× oživeno)
Na webové stránce deníku Blesk dnes vyšel článek popisující výbuch baterie v mobilním telefonu Nokia 3310. Podobné zprávy se už samozřejmě objevily mnohokrát, tentokrát jde ale o událost z České republiky a v telefonu byla neoriginální baterie Aligator.

T-Mobile spustil jednoduchou lokalizaci mobilu
T-Mobile spouští novou službu „Kde je...“ Bude sloužit k jednoduché lokalizaci vzdáleného telefonu. Jeho polohu budete moci zjistit na internetových stránkách t-zones, na wapu, ze SIM Toolkitu na kartě Universal SIM nebo prostřednictvím patřičně formulované textové zprávy.

Další únik: neznámá Nokia
K obrázkům, které se objevily v jednom čínském fóru, nemůžeme dodat žádné konkrétní informace. Snad jen to, že podle různých znaků se jedná o telefon Nokia. Mobil na obrázcích je totiž vybaven Pop-Portem, je u něj baterie se značkou Nokia, displej vypadá jako poslední véčka tohoto výrobce, klávesnice má stejné rozložení a byly na ni použity známé symboly.

T-Mobile představil MDA IV: 3G, Wi-Fi, VGA...
T-Mobile dnes představil novou verzi komunikátoru MDA IV. Na rozdíl od předchozích modelů v podobě kapesního počítače ovládaného perem má nová verze plnohodnotnou klávesnici. Displej je orientovaný na šířku, díky otočné konstrukci se ale zřejmě dá překlopit a výsledkem je opět běžný kapesní počítač.

Nově zaregistrované ochranné známky operátorů
Virtuální patentová kancelář www.trademark.cz je se svým aktuálním přehledem registrovaných ochranných známek zdroj zajímavých informací. Před několika dny jsme se díky této službě dozvěděli o názvech nových tarifů Eurotelu, službách T-Mobilu a zřejmě připravovaných datových tarifech Oskara.

Novinka: Eurotel vám obnoví ztracenou kartu Go
Eurotel doposud, na rozdíl od Oskara, nenabízel možnost znovuvydání ztracené nebo odcizené karty Go. Zatímco Oskartu jste klidně mohli ztratit a přijít si do prodejny pro novou se stejným číslem, u Eurotelu Go jste o číslo přišli. Včera ale nastala změna.

Lidé, bděte, myslete a hlavně nepřeposílejte dál falešné e-maily
Dnes se ke mně už čtyřikrát dostal následující e-mail. Co k němu dodat jiného, než že jde o naprostý nesmysl, kachnu, hoax... Nikdy prosím nic takového nepřeposílejte dál.

Jak by mohla vypadat nová Nokia N-Gage
Na čínském serveru Sina.com.cn se objevily obrázky, které ukazují údajně novou verzi herní konzole N-Gage. Zařízení s označením Neo má displej orientovaný na šířku (!), zobrazí 262 tisíc barev. Nově je vestavěn megapixelový digitální fotoaparát s bleskem, zpět je konektor USB ve verzi 2.0, přibyla dvě tlačítka a hlasitý stereoreproduktor.

Nové tarify Eurotelu a partnerský program Tandem
V článcích o nových tarifech Eurotelu nám zatím chyběly informace k partnerskému programu Tandem. V následující tabulce proto najdete rozdělení tarifů do skupin, počet partnerských karet Tandem, které si k nim můžete aktivovat, a typ Tandemu, který k těmto tarifům přísluší.

Váš názor Další článek: Brutální zlevnění Motoroly Razr V3

Témata článku: Nokia, Ostatní, Baterie, Hoax, Nokia 3310, Nokia N-Gage, Siemens M75, SIM Toolkit, Přehled, Blesk


Určitě si přečtěte

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15