Vyfoť podzim a vyhraj Samsung GALAXY S4 zoom

Začíná podzim, nejoblíbenější roční období fotografů. Zachyťte podzim co nejoriginálněji a získejte fotosmartphone Samsung GALAXY S4 zoom.
Vyfoť podzim a vyhraj Samsung GALAXY S4 zoom

Se začátkem podzimu vyráží spousta fotografů do exteriérů zachytit barvité proměny přírody. Nyní máte jedinečnou příležitost ukázat, co ve vás dřímá za talent, a ještě k tomu být odměněni. MobilMania se společností Samsung CZ pro vás připravila originální fotografickou soutěž „Vyfoť podzim“. Její vítěz získá jako cenu zbrusu nový fotosmartphone Samsung GALAXY S4 zoom.

Klepněte pro větší obrázek

Vaším úkolem bude vyfotit co nejoriginálnější snímek s podzimní tematikou a šikovným způsobem do něj zakomponovat logo nebo nápis Samsung. Je zcela na vás, jakým zařízením fotografii pořídíte a jaké bude její umělecké ztvárnění, soutěžní snímek však nesmí projít žádným softwarem na úpravu fotografií, a to včetně Instagramu a podobných služeb. Také logo Samsung nesmí být do snímku přidáno dodatečně. Všechny nedovoleně upravované snímky budou ze soutěže vyřazeny.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Výhrou v soutěži je smartphone Samsung GALAXY S4 zoom

O co se hraje?

Samsung GALAXY S4 zoom je smartphone kombinovaný s digitálním kompaktním fotoaparátem. Objektiv poskytuje 10× optický zoom, fotosenzor disponuje rozlišením 16 Mpx. Jako displej i hledáček zároveň slouží 4,3palcový Super AMOLED displej. Více se dočtete v naší recenzi.

Od 23. do 29. září budete moci své fotky nahrávat do soutěžní galerie Vyfoť podzim. Každý soutěžící může nahrát maximálně dvě soutěžní fotky. Na konci dne 29. září se galerie pro nahrávání fotografií uzavře a od 30. září začne fáze hodnocení, která potrvá do 3. října. Soutěžní snímky může hodnotit na stupnici od 1 do 10 (1 nejslabší, 10 nejlepší) každý čtenář přihlášený na stránkách MobilMania.cz. Autor fotografie s nejlepším hodnocením na závěr získá výhru v podobě smartphonu Samsung GALAXY S4 zoom. Závěrečné vyhodnocení soutěže proběhne v pátek 4. října.

Pravidla soutěže v kostce:

 1. Soutěž začíná v pondělí 23. září vydáním tohoto článku a trvá do čtvrtka 3. října.
 2. V první fázi 23. až 29. září (23:59 h.) probíhá nahrávání fotografií do soutěžní galerie, ve druhé fázi 30. září až 3. října (23:59 h.) probíhá hodnocení soutěžních fotografií v galerii.
 3. Pro účast v soutěži i hodnocení fotografií je nutné se zaregistrovat a přihlásit svým uživatelským jménem (nebo přes OpenID, mojeID či Facebook) na stránky MobilMania.cz.
 4. Každý soutěžící smí do soutěžní galerie nahrát nejvýše dvě soutěžní fotografie ve výše uvedeném období.
 5. Do soutěže budou zařazeny fotografie s podzimní tematikou, obsahující logo nebo nápis Samsung.
 6. Soutěžní fotografie mohou být pořízeny jakýmkoli zařízením, nesmí však být dodatečně softwarově upravovány, a to ani pomocí služeb jako Instagram aj.
 7. Hodnotit fotografie může každý čtenář přihlášený na MobilMania.cz ve výše uvedeném období.
 8. Výhru v podobě nového smartphonu Samsung GALAXY S4 zoom obdrží ten soutěžící, jehož soutěžní fotografie bude mít po ukončení soutěže nejlepší hodnocení.
 9. Soutěž mimo výše uvedených podmínek podléhá také Všeobecným pravidlům soutěží webových stránek Mladé fronty.

Vstup do soutěžní galerie

Témata článku: Samsung, Soutěže, Samsung Galaxy, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S4 Active, Samsung Galaxy S4 Zoom, Samsung Galaxy S4-A

52 komentářů

Nejnovější komentáře

 • ice.man2 4. 10. 2013 7:29:48
  Nápad hezký, ALE... foto jsem do soutěže poslal ze srandy a o ten telefon...
 • Zdeněk Grossmann 4. 10. 2013 0:43:36
  Soutezi by to chtelo vic ale urcite jineho typu, ne takovychto spamovacich...
 • Tomáš Kukačka 3. 10. 2013 21:56:01
  Dobrý večer. Mám pocit že se vám tahle soutěž kapánek nepovedla. Nejprve...
Určitě si přečtěte

Týden mobilně 369: O zahnuté budoucnosti a budoucím bestselleru od Xiaomi

Týden mobilně 369: O zahnuté budoucnosti a budoucím bestselleru od Xiaomi

** Ohebné telefony nás patrně neminou. Chceme je vůbec? ** Představíme vám 4. řadu legendárních Xiaomi Redmi ** Po Mobilní pavlači dostanete malý ještě bezdrátový bonus

28.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 28

Toto je první fotka Samsungu Galaxy S8

Toto je první fotka Samsungu Galaxy S8

** První reálně vyhlížející snímek ze spolehlivého zdroje ** Potvrzuje hlavní spekulace z minulosti ** Displej zabírá 83 % čelní plochy. Xiaomi pro Mi Mix uvádí 91 %

27.  1.  2017 | Kůžel Filip | 39

In memoriam: 13 tech-věcí, o které jsme přišli v roce 2016

In memoriam: 13 tech-věcí, o které jsme přišli v roce 2016

** Inovace zažily skvělý rok. ** Ale neplatí to pro všechny technologické vychytávky. ** Takto třináctku ne/šťastných sepsal server CNN.

3.  1.  2017 | E15.cz , Filipová Hana | 43

Podívejte se, proč byl mobilní rok 2016 tak skvělý

Podívejte se, proč byl mobilní rok 2016 tak skvělý

** Rok 2016 byl ve znamení evoluce ** Prosadila se spousta nových technologií ** Došlo i na smutné konce

1.  1.  2017 | Miksa Martin | 13

Největší úlety mobilního roku 2016

Největší úlety mobilního roku 2016

** Příběhy, které nás zvedly ze židle ** Produkty, které vystoupily z řady ** Otázky, na které už na konci roku známe odpovědi

29.  12.  2016 | Kůžel Filip | 12


komerční sdělení

Komerční sdělení