Vyfoť se v Honor fotokoutku, sdílej a vylosuj si slevu na Honor pop-up stánku!

Honor připravuje pro své fanoušky zajímavou fotoudálost, která proběhne 10. listopadu v pražském OC Chodov. Buďte u toho taky!
Vyfoť se v Honor fotokoutku, sdílej a vylosuj si slevu na Honor pop-up stánku!

V sobotu 10. listopadu můžete využít skvělé příležitosti, při které se můžete nechat nafotit od profesionála, a ještě k tomu soutěžit až o 400 zajímavých cen.

Jak to přesně bude probíhat?

V OC Chodov bude od 14:00 do 18:00 inspirativní Honor fotokoutek a v něm na vás bude čekat profesionální fotograf. Nechte se od něj vyfotit, sledujte náš Instagram a získejte vytištěnou fotku!

Tímto ale nekončíme. Pokud se navíc na místě vyfotíte a fotku nasdílíte na svůj Instagram s hashtagem #Honor10foto, bude na vás v pop-up stánku Honor v OC Chodov čekat až 400 zajímavých cen! Bude jen na vás, kterou z nich si sami vylosujete. Nikdo neodejde s prázdnou! Mezi cenami budou mimo jiné chytré náramky Honor Band 3 nebo dva telefony Honor Play. A to není všechno. Fotku, která získá nejvíce lajků, Honor ocení modelem Honor Play!

To všechno na vás čeká v jeden den. Fotokoutek najdete v OC Chodov v přízemí. Dorazte na fotoden s Honorem a užijte si spoustu zábavy!

Další článek: Vybrali jsme 11 smartphonů s nejvýhodnějším poměrem ceny a výkonu

Témata článku: Honor