Výherci kontaktováni

A je to za námi, v průběhu dnešního dne byli kontaktováni výherci z České republiky.
Aktualizace: Obdržen druhý telefonát (10.11.2005)

Dnes okolo dvanácté hodiny jsem obdržel telefonát z jednoho pražského čísla a na druhém konci se ozval ženský hlas s radostnou zprávou, že jsem vyhrál v životě číslo 3 a abych ji nadiktoval některé údaje pro potvrzení, že jsem skutečným výhercem a kam má být výhra doručena (login, heslo, jméno, adresa a rodné číslo). Má radost byla veliká, znásobila se ovšem v půl třetí, kdy jsem obdržel telefonát ze stejného čísla s znovu ta samá slečna mi oznámila, že jsem vyhrál znovu a to v životě číslo 16. Tím pádem se potvrdila spekulace, že jeden hráč mohl klidně vyhrát všechny telefony. Vzhledem k tomu, že jeden můj známý obdržel pár minut po mne telefonát, že vyhrál s životě číslo 18, soudím, že již byli obvoláni všichni výherci, kterým tímto k výhře gratuluji.

Pokud jste nemohli z některých důvodů telefonát přijmout a nevíte jestli jste také mezi výherci, tak by se měla výherní listina objevit na stránkách www.20lives.com v následujících několika dnech.

 

Aktualizace: Dnes se výherci konečně dočkali druhého telefonátu, v němž se dozvědeli, kdy se jim do rukou dostane jejich výhra. Tím dnem bude pravděpodobně úterý, protože v pondělí předá Nokia telefony zásilkové službě, která má 24 hodin na to, aby je doručila.

Zeptal jsem se také jak to vypadá s vyhlášením výherců na stránkách hry (www.20lives.com) a dostal jsem odpověď, že to mají na starost Holanďané a že by měla být situace napravena do pátku (to jest do zítřka).

Diskuze (57) Další článek: Vánoce s T-Mobile: sportovní brašna, 100% bonus při dobití a další dárky

Určitě si přečtěte