Vyhrajte mobil, který si vyberete!

Hlasujte v anketě o "Nejlepší mobil 2001". Můžete vyhrát mobil, který si sami vyberete. V soutěži jsou i další ceny!
Vyhrajte mobil, který si vyberete!
Na sklonku roku 2000 a zároveň i druhého tisíciletí vyhlašujeme čtenářskou anktetu o nejlepší mobil pro rok 2001. Soutěž poběží až do 22. února, času pro hlasování je tedy dostatek. Hlavní ceny jsou lákavé: tři mobilní telefony podle vašeho výběru.

Abyste byli zařazeni do hlasování, stačí, když budete hlasovat v naší anketě a vyberete v každé z následujících kategorií ten nejlepší mobil:

  • pro rodinu a děti
  • pro práci a firmu
  • pro styl a reprezentaci

Telefony nejsou v kategoriích nominovány, to znamená, že můžete hlasovat téměř pro jakýkoli telefon. Musí však být v současné době na trhu, resp. v nabídce našich operátorů či oficiálních distributorů. To, že mobily nenominujeme, je dáno tím, že chceme, abyste mobily do kategorií zařadili sami. Někdo tak může dát Philips Savvy do kategorie pro rodinu a děti, někdo jiný si může myslet, že je vhodný pro práci a firmu. Lze tak třeba pro jeden mobil hlasovat ve všech kategoriích najednou.

Po ukončení ankety vylosujeme tři z hlasujících, kteří si budou moci jako hlavní výhru odnést jeden z mobilů, pro který hlasovali (sami si ze svých odpovědí vyberou, jaký mobil chtějí). Další ceny jsou uvedeny přímo na stránce se soutěží, najdete zde i podrobnější pravidla.

Přejeme vám hodně štěstí, třeba vyhrajete svůj vysněný mobil. Vaše redakce.

Diskuze (20) Další článek: Mobilní telefon s MP3, organizérem, kamerou, Bluetooth a navíc s Linuxem

Témata článku: Ostatní, Mobil

Určitě si přečtěte