Vyhrajte s Oskarem rok volání zdarma! Velká soutěž o šedesát cen!

Hlasujte v dalším ročníku ankety Nejlepší mobil 2002 a vyhrajte rok volání s Oskarem zdarma nebo některou z dalších šedesáti cen. Stačí, když si vyberete jeden mobil ve třech kategoriích.
Vyhrajte s Oskarem rok volání zdarma! Velká soutěž o šedesát cen!

Již podruhé vyhlašujeme čtenářskou anketu o nejlepší mobil - Nejlepší mobil 2002. Soutěž poběží až do 9. května, času pro hlasování je tedy dostatek. Hlavní ceny jsou lákavé: rok volání zdarma s Oskarem*. Abyste byli zařazeni do hlasování, stačí, když budete hlasovat v naší anketě a vyberete v každé z následujících kategorií ten nejlepší mobil:

  • pro rodinu a děti
  • pro práci a firmu
  • pro styl a reprezentaci

Telefony nejsou v kategoriích nominovány, to znamená, že můžete hlasovat téměř pro jakýkoli telefon. Musí však být v současné době na trhu, resp. v nabídce našich operátorů či oficiálních distributorů. Ze soutěže jsou vyloučeny pouze tzv. komunikátory. Telefony nejsou nominovány, necháme na vás, do jakých kategorií přístroje zařadíte. Jeden mobil se proto klidně může objevit ve více kategoriích. Podrobnější pravidla najdete na stránce soutěže.

Po ukončení ankety vylosujeme celkem 60 výhercù, kteří si odnesou některou z cen; kromě roku volání zdarma to jsou např. Oskarty, předplatné časopisu Mobility, zajímavé knihy aj. Další ceny jsou uvedeny přímo na stránce se soutìží, najdete zde i podrobnější pravidla.

Přejeme vám hodně štěstí, třeba právě vy vyhrajete rok volání zdarma. A nezapomeňte, uzávěrka je 9. května!

* Volání zdarma bude poskytováno do výše volných minut daného tarifu - tedy 300 minut u Volám Stále, 100 minut u Volám Často a 25 minut u Volám Málo.

Diskuze (92) Další článek: Nokia 6310i bude brzy v prodeji

Témata článku: Ostatní, Zdarma, Soutěž, Rok, Volání, Oskar

Určitě si přečtěte