Vyhrajte s Oskarem rok volání zdarma! Velká soutěž o šedesát cen!

Hlasujte v dalším ročníku ankety Nejlepší mobil 2002 a vyhrajte rok volání s Oskarem zdarma nebo některou z dalších šedesáti cen. Stačí, když si vyberete jeden mobil ve třech kategoriích.
Vyhrajte s Oskarem rok volání zdarma! Velká soutěž o šedesát cen!

Již podruhé vyhlašujeme čtenářskou anketu o nejlepší mobil - Nejlepší mobil 2002. Soutěž poběží až do 9. května, času pro hlasování je tedy dostatek. Hlavní ceny jsou lákavé: rok volání zdarma s Oskarem*. Abyste byli zařazeni do hlasování, stačí, když budete hlasovat v naší anketě a vyberete v každé z následujících kategorií ten nejlepší mobil:

  • pro rodinu a děti
  • pro práci a firmu
  • pro styl a reprezentaci

Telefony nejsou v kategoriích nominovány, to znamená, že můžete hlasovat téměř pro jakýkoli telefon. Musí však být v současné době na trhu, resp. v nabídce našich operátorů či oficiálních distributorů. Ze soutěže jsou vyloučeny pouze tzv. komunikátory. Telefony nejsou nominovány, necháme na vás, do jakých kategorií přístroje zařadíte. Jeden mobil se proto klidně může objevit ve více kategoriích. Podrobnější pravidla najdete na stránce soutěže.

Po ukončení ankety vylosujeme celkem 60 výhercù, kteří si odnesou některou z cen; kromě roku volání zdarma to jsou např. Oskarty, předplatné časopisu Mobility, zajímavé knihy aj. Další ceny jsou uvedeny přímo na stránce se soutìží, najdete zde i podrobnější pravidla.

Přejeme vám hodně štěstí, třeba právě vy vyhrajete rok volání zdarma. A nezapomeňte, uzávěrka je 9. května!

* Volání zdarma bude poskytováno do výše volných minut daného tarifu - tedy 300 minut u Volám Stále, 100 minut u Volám Často a 25 minut u Volám Málo.

Diskuze (92) Další článek: Nokia 6310i bude brzy v prodeji

Témata článku: Ostatní, Zdarma, Rok, Volání, Soutěž, Oskar


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11