Vyrážíte na vánoční nákupy? Zkuste slevy od operátorů

Nemáte inspiraci? Necháváte nákupy na poslední chvíli? Zkuste O2 Extra výhody nebo program Našim pro radost od T-Mobilu. Za zboží a služby ušetříte.

Štědrý den je takříkajíc za dveřmi a vám ještě schází nějaký ten dárek? Nebo hůř, nechali jste vánoční nákupy na poslední adventní víkend? Žádnou paniku, nic není ztraceno. Díky věrnostním slevám u operátorů navíc můžete načerpat trochu té inspirace a ještě nějakou tu korunu ušetřit. O2 svým zákazníkům nabízí program Extra výhody, T-Mobile pak Našim pro radost.

Vodafone rozjel před časem prodej zboží se slevou na tzv. Slevoparku, ale jelikož jde o e-shop s pětidenní lhůtou pro dodání, čtyřiadvacátého už na něm nestihnete. I oba konkurenti mají část slev platných pro e-shopy, ty už nepočítáme-li osobní odběr, s největší pravděpodobností rovněž nestihnete.

U Extra výhod platí snadné pravidlo – stačí mít jakoukoli službu od O2 a můžete čerpat nabízené slevy (pravidla zde). T-Mobile slevy nabízí jen těm zákazníkům, kteří využívají buď paušál nebo předplacenku Twist (pravidla zde). Pokud půjdeme úplně do detailu, tak zatímco O2 dá slevu úplně každému, u T-Mobilu nesmíte mít dluh po splatnosti, být podezřelí z podvodného jednání nebo mít tarifní prázdniny.

Druhý přístroj jako dárek a lyže

Na prodejnách O2 můžete do konce roku pořídit smartphony Samsung Galaxy S4 mini, HTC Desire 601 a Nokia Lumia 520 spolu s druhým mobilem, respektive tabletem zdarma. Nebo opačně, Samsung Galaxy Tab 2 spolu s jednoduchým mobilem za cenu tabletu. Můžete tak udělat radost sobě i někomu dalšímu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Počet slev pro zákazníky O2 atakuje hranici dvou stovek (obr. o2extravyhody.cz)

V zimním období myslí O2 už tradičně na lyžaře, skipasy nabízí se slevou 30 %. Další nabídky Extra výhod také nejsou k zahození. Najdete je na adrese o2extravyhody.cz a můžete si rovnou zjistit, kde máte daný obchod nejblíže.

Náš váš operátor

Nabídka slev T-Mobilu je o něco skromnější než u konkurenčního O2, ale i u něj můžete najít zajímavou slevu. Třeba na foťák nebo dovolenou. T-Mobile také nabízí své vlastní služby se slevou nebo zdarma. Aktuálně můžete každé úterý SMSkovat za polovic nebo se zdarma připojit k internetu. Nabídku slev najdete na adrese nasimproradost.cz.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Příklady slev pro zákazníky T-Mobilu, aktuálně je jich třiatřicet (obr.: nasimproradost.cz)
Diskuze (5) Další článek: Seznam.cz dětem: nepřetržitý proud pohádek s aplikací Pohádky

Témata článku: Operátoři, Nákup a ceny, T-Mobile, O2, Slevy, HTC Desire, HTC Desire 601, Nokia Lumia 520, Samsung Galaxy, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S4 Active, Samsung Galaxy S4 mini, Samsung Galaxy S4 mini Duos, Samsung Galaxy S4-A, Samsung Galaxy Tab, Samsung Galaxy Tab 16GB 3G, Samsung Galaxy Tab 2 (10.1), Samsung Galaxy Tab 2 (10.1) 16GB 3G, Samsung Galaxy Tab 2 (10.1) 32GB 3G, Samsung Galaxy Tab 2 (10.1) 32GB Wi-Fi, Samsung Galaxy Tab 2 (7.0), Samsung Galaxy Tab 2 (7.0) 16GB 3G, Samsung Galaxy Tab 2 (7.0) 32GB 3G, Samsung Galaxy Tab 2 (7.0) 32GB Wi-Fi, Samsung Galaxy Tab 2 (7.0) 8GB 3G


Určitě si přečtěte

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

Virtuál Heyah má pohádkovou nabídku: Všechno bez limitu a 10 GB za 160 Kč

Virtuál Heyah má pohádkovou nabídku: Všechno bez limitu a 10 GB za 160 Kč

** Ano, pro kartu s neomezeným tarifem musíte za hranice ** U nás byste se nedoplatili, v Polsku je to ale jiné, pohádkové ** Jak může být tak levný? Ptejte se, jak jinde můžou být tak drazí...

Aleš Pospíšil | 53

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) už nedodává pouze data, má dvě aplikace pro Android Těšit se můžete na jednoduché uživatelské rozhraní a dostatek informací Chybí naopak jakékoliv možnosti nastavení a postrádáme také widgety

Filip Kůžel, Jozef Cmar | 9

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 113