Vyzkoušeli jsme ohebný Huawei Mate X. Tohle dává smysl!

Skládací displeje mají být největší inovací v smartphonech od uvedení prvního iPhonu. Jako první představil svůj produkt Samsung, krátce po něm následoval Huawei. V tomto pořadí je měli i uvést na trh, ale Samsung start svého Galaxy Foldu minulý týden odložil, takže šanci na tržní prvenství získává Huawei Mate X.

Telefon už jsme viděli v únoru na barcelonském veletrhu, ale to byl ještě schovaný za sklem. Až teď si jej kolegové ze slovenské MobilManie mohli krátce vyzkoušet. Prototyp byl k vidění na bratislavském IXPO a tady jej máte na videu:

Čtvrt kila telefonu: Huawei Mate X není výrazně větší než současné velké konvenční smartphony, rozměry má asi jako Galaxy Note 9. Zaujme však vysoká hmotnost a na dnešní poměry i značná tloušťka. To je však daň za skládací displej a nevšední koncepci.

Diskuze (42) Další článek: Huawei představuje nejnižší letošní model Y5. Může mít buď plastová nebo koženková záda

Témata článku: Huawei, Čína, Ohebný displej, Hybridy, Flexibilní displej, Skládací konstrukce, Uživatelské prostředí, Prototyp, SOB Top, Huawei Mate X, Galaxy Fold, Telefon, Huawei Mást X, Česká republika, Ohyb, Evropa, MobilManie, Displej, Poloha, Huawei Mate


Určitě si přečtěte