Vždy nejnovější smartphone z řady – a nejvýhodněji

Komerční sdělení 12. dubna 2017
Jak šmírovat přes Google Mapy a jak se tomu bránit SDÍLET NA FACEBOOKU TWEETNOUT
Vydává váš oblíbený výrobce smartphonů každý rok nový model, vy ale upgradujete pouze jednou za čas? S novou službou můžete mít nový smartphone výhodně každých 12 měsíců.
Vždy nejnovější smartphone z řady – a nejvýhodněji

Každý rok se výrobci předhánějí, jaké inovace dostane jejich vlajková loď. Chápeme, že nikdy nechcete být pozadu, ale opakované pořizování vždy těch nejaktuálnějších modelů je velmi nákladné a neefektivní.

Proto Mobil Pohotovost přichází se službou „Vždy nejnovější smartphone z řady“, díky které budete mít každý rok váš nový vysněný smartphone. Funguje jednoduše a má několik výhod.

Vyberete si váš vysněný smartphone z široké nabídky, nezaplatíte ani korunu při jeho pořízení a je váš. Začnete platit výhodné měsíční splátky. Až uplyne 12 měsíců, smartphone vrátíte, bezplatně si vyberete nový a výhody pokračují na další období. Tak budete mít každý rok nejnovější smartphone zcela bez starostí a za nejlepší cenu. Nepřeplatíte ani korunu navíc.

Klepněte pro větší obrázek

Pokud byste náhodou nechtěli přístroj vyměnit hned po 12 měsících, stejně výhodnou výměnu můžete využít i po 24 měsících. A kdybyste mezi prvním a druhým rokem najednou potřebovali přístroj flexibilně vyměnit, i v meziobdobí od vás smartphone výhodně vykoupíme zpět a budete si moct vybrat nový.

Co kdyby se vám ale přístroj zalíbil tak, že byste si ho chtěli nechat? Není problém, prostě budete splácet celých 30 měsíců a na konci si jej necháte.

A teď to nejlepší: nejpopulárnější modely Samsung S7 a S7 edge nyní Mobil Pohotovost ve službě „Vždy nejnovější smartphone z řady“ nabízí za bezkonkurenční ceny: nový S7 můžete mít již za 657 Kč měsíčně a za rok jej vyměnit za S8. Vybrat si můžete také z modelů řady Galaxy A (2017) a to již od 369 Kč měsíčně.

Klepněte pro větší obrázek

Přijďte se poradit do naší prodejny Praha 5 Anděl nebo prozkoumejte nabídku na našem webu. Cesta k nejlepší a nejnovější technice nikdy nebyla tak jednoduchá a bez starostí.

Klepněte pro větší obrázek

Ve zkratce

  1. Výměna co 12/24 měsíců: bez prostředků si pořídíte smartphone z nabídky, platíte měsíční splátku, za 12/24 měsíců smartphone vrátíte a vyberete si nový za stejných podmínek. Nepřeplatíte ani korunu navíc.
  2. Výměna mezi 12. a 24. měsícem: bez prostředků si pořídíte smartphone z nabídky, zaplatíte 13 – 23 měsíčních splátek, Váš smartphone vykoupíme za zbývající částku ke splacení bez úroků a vyberete si nový za stejných podmínek.
  3. Bez výměny po 30 měsících: bez prostředků si pořídíte smartphone z nabídky, zaplatíte 30 splátek. Získali jste tak smartphone za bezkonkurenčně nejnižší splátky na trhu.
Klepněte pro větší obrázek

Témata článku: Inzerce