WAP úplně bez mobilu

Nemáte mobil a chcete si na vlastní kůži vyzkoušet WAP – třeba zjistit, kvůli čemu vlastně probíhají ty bouřlivé diskuse? Máte možnost: ve wapovém emulátoru. Včera byla spuštěna nová služba firmy Český WAP.
WAP  úplně bez mobilu
Nemáte mobil a chcete si na vlastní kůži vyzkoušet WAP – zjistit, kvůli čemu vlastně probíhají ty bouřlivé diskuse? Máte možnost – ve wapovém emulátoru. Včera byla spuštěna nová služba firmy Český WAP.

Wapový emulátor Smith Wapový emulátor Smith není žádná převratná služba, podobných je na Internetu více, má však pro našince jednu velkou výhodu: je rychlý, a to se samozřejmě počítá. Pro srovnání vyzkoušejte třeba prohlížeč Gelon.

Na ovládání není nic složitého. Do kolonky zadáte wapovou adresu a stisknete tlačítko nebo Enter. Můžete si také vybrat podobu zařízení, které stránku zobrazí. Osobně bych ale v zájmu ještě většího zrychlení přivítal okno úplně bez grafiky. Když jsem toto přání sdělil autorovi projektu, bylo mi přislíbeno, že textová verze brzo přibude.

Nejlepší bude, když si službu sami vyzkoušíte. Na wapový emulátor Smith můžete přímo přejít, nebo se s jeho pomocí podívat na tyto wapové stránky: Mobility, MobilJuice, iDNES (to je rovněž včerejší novinka), Radary.cz, DoKina.

Témata článku: Ostatní

8 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Zdenek Cendra 17. 7. 2001 18:59:03
    Co ti na ASmithovi nejede ? zkus sem napsat konkretni veci at je mozne je...
  • Atrej 17. 7. 2001 18:59:03
    No nejak to nejede moc dobre. Gelon je mozna pomalejsi, ale zato jede :o(
  • Zdenek Cendra 17. 7. 2001 18:59:03
    Nuze vite proc to nejede ? Jelikoz neni doposud funkci metoda POST a tyto...

komerční sdělení

Komerční sdělení