WAP prohlížeč Ericssonu pro Palm

Kdo chce sledovat WAP servery přes větší displej Palmu má příležitost využít zdarma program z dílny Ericssonu.
WAP prohlížeč Ericssonu pro Palm
Kdo chce sledovat WAP servery přes větší displej Palmu má příležitost využít zdarma program z dílny Ericssonu. Původní wapový prohlížeč Ericssonu upravila švédská firma AU-Systems a nabízí ho k volnému stažení u sebe na webu. Prohlížeč jede na Palmu IIIx nebo Palm V, v nabídce firmy jsou i varianty pro Windows CE a EPOC.

Hlavní výhodou wapových prohlížečů pro kapesní počítače je využití větší plochy obrazovky než na titěrném mobilním telefonu, navíc stačí mít tento počítač a mobilní telefon schopný se s takovým počítačem domluvit. Není nutné čekat ve frontě na 7110 a můžete ochutnat WAP již nyní. Popravdě WAP na Palmu či Windows CE je užitečnější, lépe se konfiguruje, lépe se čte a ovládá. Nevýhodou je jen více přístrojů, které na sebe směřujete infraporty. Řešení s mobilem jako je 7110 je pro ty, co nevyužijí kapesní počítač a chtějí mít Internet opravdu jen v jedné ruce. S Palmem jste stejně mobilní a také můžete internetovat z posedu uprostřed lesů, jen je to trošku pohodlnější.

Tím, že tento prohlížeč byl adaptován z telefonů Ericssonu, máte jisté záruky, že stránky zobrazené v tomot prohlížeči na Palmu budou velmi blízké tomu, co později uvidíte na Ericssonovi, až se jeho WAP telefony objeví.

Témata článku: Palm, Software pro mobily, Software pro PC, Ericsson, Prohlížeč, WAP

Určitě si přečtěte

Program Upcycling dá druhý život odloženým telefonům. Třeba mohou vydělávat těžbou Bitcoinu

Program Upcycling dá druhý život odloženým telefonům. Třeba mohou vydělávat těžbou Bitcoinu

** Máte starší telefon který nepoužíváte? Nevyhazujte jej. ** S projekty UpCycling mu můžete dát nový smysl. ** Může z něj být třeba herní konzole, kamerový systém či stroj na těžbu Bitcoinu

5.  11.  2017 | Miksa Martin | 2

Co bychom chtěli od nového Microsoft Office?

Co bychom chtěli od nového Microsoft Office?

** Microsoft chystá novou verzi Office ** Co bychom od něj chtěli my? ** Jak by měly vypadat jeho součásti?

29.  10.  2017 | Polesný David, Čížek Jakub | 4

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

9.  10.  2017 | Láska Jan | 2