Wapujte s Eurotelem konečně za korunu

Eurotel připravil spoustu novinek: chcete wapovat za pouhou korunu? Nudíte se a hledáte nové zábavné hry? To a ještě něco navíc najdete na wapovém portálu Juice.
Wapujte s Eurotelem konečně za korunu

Wapujte za kačku

Jste-li zákazníkem společnosti Eurotel, můžete využívat informace a služby mobilního portálu Juice pomocí technologie WAP a platit pouze 1 korunuza minutu prohlížení mimo špičku (u předplacených služeb Go od 16:00 do 8:00 hod. + víkendy, u smluvních zákazníků od 20:00 do 8:00 hod + víkendy).

Tato nabídka platí od prvního února do třicátého dubna letošního roku.

Nebe v plamenech

Wapový portál Juice společnosti Eurotel v spolupráci s firmou Illussion Wireless uvádí od 15. ledna 2002 novou wapovou akční hru Nebe v plamenech. Jedná se o simulaci leteckého souboje v dvojrozměrném prostoru v jednotné letové výšce. Úkolem hráče je sestřelit co nejvíc nepřátelských letadel. Hráč si může zvolit typ letadla, měnit směr a rychlost, změnit nastavení palebních střel a zjistit polohu nepřátelských letadel. Hru může hrát proti sobě současně více hráčů. Své zkušenosti a dojmy si mohou sdělovat na herním chatu. Žebříček hráčů se dělí do několika kategorií od nejlepších jako Rytíř, Lovec, Střelec po méně úspěšné jako Terč a Podzemní rytíř. Tuto hru naleznete na mobilním portále Juice pod hlavním menu Juice Zábava a následně položka Hry.

Lovci pokladů

Jako další novinku v oblasti her uvádí od 1. února 2002 novou wapovou interaktivní strategickou hru Lovci pokladů. Úlohou hráče je najít poklady v moři, bezpečně je dovézt do přístavu a vyměnit si je za skutečné výhry. Hráč má k dispozici loď s posádkou, kterou tvoří 3 potápěči s omezenou životností. Jednotlivá políčka moře se odkrývají tím, že hráč vysílá své potápěče do hlubin. Jejich cestu ztěžují miny a nepřátelské lodě.

Hráči mezi sebou soupeří o poklad, můžou si přes chat dohadovat strategické partnerství mezi jednotlivými loděmi, vyměnit zkušenosti a  tipy. Na důležitou změnu ve hře jsou upozornění krátkou textovou správou SMS.

Superliga

Mobilní portál Juice uvádí novou wapovou zajímavou a zábavnou hru pro fanoušky hokeje a fotbalu. Hra Superliga probíhá v reálném čase se skutečnými fotbalovými nebo hokejovými sportovci. Cílem hráče ve hře je sestavit sportovní tým z nabízených  sportovců působících  v  dané sportovní lize. Hráč získá největší počet bodů za správný odhad výsledků sportovních utkání. Body jsou přepočteny podle výsledků sportovců, které si vyberete do týmu.

Svůj tým si můžete sestavit z následujících sportovních lig:

 • Česká fotbalová Gambrinus liga,
 • Německá fotbalová Bundes liga,
 • Český Telecom Extraliga Ledního Hokeje,
 • Kanadsko-Americká hokejová liga NHL,
 • Národní hokejová mužstva ze Zimních Olympijských Her 2002.

Součástí hry je také tipování výsledků jednotlivých zápasů v kategorií Supertip.

Zimní Olympiáda 2002 v Salt Lake City

Portál Juice bude v průběhu zimních Olympijských her 2002 poskytovat kompletní výsledkový servis, rozšířené hokejové zpravodajství, informace z českého tábora, aktuální dění z místa her – skandály a zajímavosti, chat v chatovací místnosti „Saltlake“. Přístup do této chatovací místnosti je také přes krátké textové správy SMS. Díky Juice můžete český reprezentační tým sledovat z kteréhokoliv místa v jakýkoliv čas.

Všechny tyto informace najdete na wapovém portále Juice  pod hlavním menu Sport a následně Olympiáda 2002 a přes Juice Easy (*#111*).

Témata článku: Operátoři, O2, EU

28 komentářů

Nejnovější komentáře

 • Fly 8. 2. 2002 14:28:25

  Nazdarčik,

  tahle...

 • Jan Novák 31. 1. 2002 17:41:24
  Zkuste superligu, je dost dobrá !
 • hehehe 30. 1. 2002 11:08:43

  Včera jsem rozesmál slečnu na Go lince.

  Zeptal jsem se jí na to...

Určitě si přečtěte

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

** iPhone 7 32 GB nyní pořídíte těsně pod 20 tisíc korun ** Novinky náleží do střední třídy, Huawei Y6 2017 vyjde na 3 995 Kč ** Na konci léta nabízí O2 slevu až tři tisíce no nový mobil, za úpis

5.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 3

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24

O2 bude O2 nejméně do roku 2022, Španělům za to zaplatí 900 milionů korun

O2 bude O2 nejméně do roku 2022, Španělům za to zaplatí 900 milionů korun

** Než tzv. rebranding, raději poplatek za právo užívat známku O2 ** Původně měl operátor právo používat jméno O2 do ledna 2019 ** 39 % telefonů v síti O2 umí LTE, kolik prodatují operátor neuvedl

28.  7.  2017 | Pospíšil Aleš, Láska Jan | 15


komerční sdělení

Komerční sdělení