Windows Mobile: užitečné aplikace zdarma

Zcela zdarma si dnes můžete stáhnout pohledný prohlížeč obrázků, utilitku na zdvojení obrazovky Dnes a další.

Týden uběhl jako voda, a tak se opět shledáváme u dalšího dílu seriálu o zajímavých titulech z freewarové sekce downloads. Do sbírky dnes můžete zařadit pohledný prohlížeč obrázků PocketCM ImageViewer. Za zmínku jistě stojí i velice užitečný titul mToday umožňující mít dvě Today obrazovky. Slušné obrázky a hlavně vícebarevné poznámky nám zajistí grafický editor Amus'Art. A na závěr si řekneme, jak na snadnou editaci zástupců díky aplikaci LnkMgr.

PocketCM ImageViewer

Sympatický prohlížeč obrázků na Windows Mobile platformě s velmi příjemným rozhraním a ovládáním. Obrázky lze kromě prohlížení také libovolně listovat, zoomovat či otáčet. Za zmínku ale jistě stojí i funkce umožňující "vyzobnout" z fotky část do naší sekce kontaktů (max. 320 x 320 pixelů). Můžeme také snímky pohodlně odeslat e-mailem či jako MMS. PocketCM ImageViewer běží na libovolném WM přístroji a spokojí se s 230 kB místa pro svůj archiv.

Klepněte pro větší obrázek     

Hodnocení: 4/5
Stáhnout


 
mToday

Utilitka, která nám umožní rychle přepínat mezi dvojicí Today profilů. To pochopitelně znamená, že si u obou můžeme vybrat, jaké Today plug-iny chceme a jsme ušetřeni jejich neustálého nepohodlného přepínání. Funkce je to sice jediná, avšak svojí praktičností skutečně úžasná. Jen jedno upozornění - mToday neumí plug-iny uspořádat. To si musíme udělat sami. A varování druhé, některé plug-iny si s mToday příliš nerozumí. Zkrátka to bude potřeba vyzkoušet. Aplikace běží již na Windows Mobile 2003 a její archiv má velikost 52 kB.

Klepněte pro větší obrázek

Hodnocení: 5/5
Stáhnout


 
Amus'Art

Ačkoliv se Amus'Art zpočátku profiluje jako jednoduchý kreslicí program, jeho největší síla je někde jinde, nežli ve skicování. A co máme na mysli? Program výborně poslouží k psaní vícebarevných poznámek. Ty lze ukládat a pochopitelně i znovu číst. Můžeme měnit barvu pozadí i tužky, je podporován zoom a velice příjemný je i full-screen režim. Program vyžaduje k běhu libovolné Pocket PC, dále 83 kB místa na disku a eTcl runtime.

Klepněte pro větší obrázek

Hodnocení: 3/5
Stáhnout


 
LnkMgr

Jestli něco není v prvních verzích Windows Mobile právě ideálně pořešeno, pak je to práce s linky. Takřka s nimi nelze pohodlně pracovat bez programu třetí strany. Proto dnes nabízíme program LnkMgr; mocného správce linků všeho druhu pro platformu Windows Mobile 2003+ s alespoň .NET CF 2.0+. Odkazy lze v programu vytvářet, měnit, mazat a lze dokonce zakládat i kategorie. LnkMgr nás po stažení obere o 81 kB prostoru.

Klepněte pro větší obrázek

Hodnocení: 4/5
Stáhnout

Klepněte pro větší obrázek

Diskuze (1) | Nokia E71: zkušenosti skrz naskrz

Témata článku: Windows, Smartphony, Software pro mobily, Zdarma, Grafický editor, Mobil, Windows Mobile, Aplikace

Určitě si přečtěte

ČD aktualizovaly aplikaci, In karta může konečně do mobilu. Vytvoříte ji zdarma

ČD aktualizovaly aplikaci, In karta může konečně do mobilu. Vytvoříte ji zdarma

** Stojíte o In kartu, ale nikdy se vám nechtělo ji složitě vyřizovat? ** S aplikací Můj Vlak je to snadné, fyzicky už kartu potřebovat nebudete ** 25% sleva na tři roky vyjde na necelou tisícovku, pro mladé 490 Kč

Včera | Pospíšil Aleš | 15

Tohle bude hit roku 2018. Čtečka v displeji je pomalejší, ale stejně ji budete chtít

Tohle bude hit roku 2018. Čtečka v displeji je pomalejší, ale stejně ji budete chtít

** Vivo všem vypálilo rybník, má první smartphone se čtečkou v displeji ** Vivo začne prodávat v prvním čtvrtletí a brzy dostane řadu konkurentů ** Čtečka od Synaptics pracuje s OLED panely, IPS displeje mají smůlu

15.  1.  2018 | Chroust Martin, Kůžel Filip | 108