Windows Mobile: užitečné aplikace zdarma

Zcela zdarma si dnes můžete stáhnout pohledný prohlížeč obrázků, utilitku na zdvojení obrazovky Dnes a další.

Týden uběhl jako voda, a tak se opět shledáváme u dalšího dílu seriálu o zajímavých titulech z freewarové sekce downloads. Do sbírky dnes můžete zařadit pohledný prohlížeč obrázků PocketCM ImageViewer. Za zmínku jistě stojí i velice užitečný titul mToday umožňující mít dvě Today obrazovky. Slušné obrázky a hlavně vícebarevné poznámky nám zajistí grafický editor Amus'Art. A na závěr si řekneme, jak na snadnou editaci zástupců díky aplikaci LnkMgr.

PocketCM ImageViewer

Sympatický prohlížeč obrázků na Windows Mobile platformě s velmi příjemným rozhraním a ovládáním. Obrázky lze kromě prohlížení také libovolně listovat, zoomovat či otáčet. Za zmínku ale jistě stojí i funkce umožňující "vyzobnout" z fotky část do naší sekce kontaktů (max. 320 x 320 pixelů). Můžeme také snímky pohodlně odeslat e-mailem či jako MMS. PocketCM ImageViewer běží na libovolném WM přístroji a spokojí se s 230 kB místa pro svůj archiv.

Klepněte pro větší obrázek     

Hodnocení: 4/5
Stáhnout


 
mToday

Utilitka, která nám umožní rychle přepínat mezi dvojicí Today profilů. To pochopitelně znamená, že si u obou můžeme vybrat, jaké Today plug-iny chceme a jsme ušetřeni jejich neustálého nepohodlného přepínání. Funkce je to sice jediná, avšak svojí praktičností skutečně úžasná. Jen jedno upozornění - mToday neumí plug-iny uspořádat. To si musíme udělat sami. A varování druhé, některé plug-iny si s mToday příliš nerozumí. Zkrátka to bude potřeba vyzkoušet. Aplikace běží již na Windows Mobile 2003 a její archiv má velikost 52 kB.

Klepněte pro větší obrázek

Hodnocení: 5/5
Stáhnout


 
Amus'Art

Ačkoliv se Amus'Art zpočátku profiluje jako jednoduchý kreslicí program, jeho největší síla je někde jinde, nežli ve skicování. A co máme na mysli? Program výborně poslouží k psaní vícebarevných poznámek. Ty lze ukládat a pochopitelně i znovu číst. Můžeme měnit barvu pozadí i tužky, je podporován zoom a velice příjemný je i full-screen režim. Program vyžaduje k běhu libovolné Pocket PC, dále 83 kB místa na disku a eTcl runtime.

Klepněte pro větší obrázek

Hodnocení: 3/5
Stáhnout


 
LnkMgr

Jestli něco není v prvních verzích Windows Mobile právě ideálně pořešeno, pak je to práce s linky. Takřka s nimi nelze pohodlně pracovat bez programu třetí strany. Proto dnes nabízíme program LnkMgr; mocného správce linků všeho druhu pro platformu Windows Mobile 2003+ s alespoň .NET CF 2.0+. Odkazy lze v programu vytvářet, měnit, mazat a lze dokonce zakládat i kategorie. LnkMgr nás po stažení obere o 81 kB prostoru.

Klepněte pro větší obrázek

Hodnocení: 4/5
Stáhnout

Klepněte pro větší obrázek

Témata článku: Windows, Smartphony, Software pro mobily, Zdarma

1 komentář

Nejnovější komentáře

  • Sam 11. 8. 2008 9:36:31
    Autor se plete, skutečný smysl poslední aplikace je jiný...
Určitě si přečtěte

První smartphone slaví 23 let. Některé jeho triky používáme dodnes

První smartphone slaví 23 let. Některé jeho triky používáme dodnes

** Uměl neuvěřitelné věci, nebyl drahý, přesto díru do světa neudělal ** Simon měl některé prvky, které dodnes používají moderní smartphony ** Začal se prodávat v létě 1994, tedy před 23 lety

Dnes | Kůžel Filip | 2

Letošním cenám EISA kraluje Huawei. Smartphone roku má Samsung

Letošním cenám EISA kraluje Huawei. Smartphone roku má Samsung

** Evropské ceny odborníků na spotřební elektroniku mají své vítěze ** V mobilní sekci převládá Huawei, nejcennější trofej získal Samsung ** Ceny také objevují jednu neznámou značku

Dnes | Láska Jan

Huawei se dotahuje na Apple, Xiaomi slaví návrat do Top 5 [výsledky 2Q 2017]

Huawei se dotahuje na Apple, Xiaomi slaví návrat do Top 5 [výsledky 2Q 2017]

** Trh smartphonů roste pomaleji než v minulosti ** Jedničkou zůstává Samsung následovaný Applem ** Čínské značky se pomalu ale jistě derou vzhůru

17.  8.  2017 | Láska Jan | 6


komerční sdělení

Komerční sdělení