Windows Mobile: vybíráme software zdarma

Stahujte neobvyklý zadávač hesel, pohledné digitální hodiny, alternativní správce kontaktů a o financí se postarají Easy Expenses.

ThrottleLock

Zabezpečit si PDA doslova narvané cennými kontakty, našimi soukromými informacemi a nezřídka i zaplaceným softem není paranoia, ale nutnost. Ovšem na druhé straně, kdo by v neustálém shonu běžného života a nutnosti rychlé práce pořád zadával kilometr dlouhé heslo? Věc se dá však ošetřit i jinak - pořídit si vizuálního strážce PDA, jakým je třeba program ThrottleLock. Tapání na různé detaily obrázku v tomto případě nahrazuje vkládání obvyklého hesla. Aplikace nás nás nepustí skrze svoje rozhraní, dokud jí nepředvedeme, že známe odemykací vzor. Rychlé, účinné a elegantní, výhodou je i plná skinovatelnost. ThrottleLock funguje na libovolném Pocket PC přístroji a jeho 38 kB archiv také příliš místa neukousne.

Klepněte pro větší obrázek

Hodnocení: 4/5
Stáhnout 


 
Pocket Digital Clock

Jednoduché, avšak pohledné hodiny pro Today Screen. Zobrazeny jsou v digitální formě a s datem nad aktuálním časem. Kromě vlastního času a data se našlo i místo pro informaci o dni. Hodiny se jinak chovají jako standardní WM výbava - pokud na ně tapneme, přenesou nás do alarmů. Digitální hodinky Pocket Digital Clock podporují displej otočený do režimu portrét i krajinka. Pokud jde o rozlišení, pak zvládají 96 / 128 / 192 DPI. Použitý font je TrueType rendering, žádná bitmapa. Za situace, že vám náhodou program nepoběží, zkuste deaktivovat lokalizaci a instalovat do anglického prostředí. Hodiny mají velikost 32 kB ve formě CAB archivu a prohlašují o sobě, že vyžadují nejméně Windows Mobile 5.0.

Klepněte pro větší obrázek

Hodnocení: 4/5
Stáhnout  


 
QDz

Za předpokladu, že ještě pořád hledáte ten jediný správný a ideální rychlý pohled na vaše kontakty, pak dnes máte opět možnost jeden si vyzkoušet. Třeba vám bude sedět právě on. QDz funguje jako prohlížeč kontaktů, které třídí dle abecedy a dělí je do záložek. Podporuje také některé rychlé funkce (SMS, hovor, ...). Pokud jde o požadavky, pak QDz trvá na Windows Mobile 5.0 a na nejméně 60 kB místa na disku.

Klepněte pro větší obrázek

Hodnocení: 4/5
Stáhnout 


 
Easy Expenses

Standardní součástí operačního systému Windows Mobileje sice celá řada utilit, správce financí bychom mezi nimi však hledali marně. Easy Expenses je jedním z programů, jenž se snaží tuto funkcionalitu nahradit, což se mu poměrně daří. Tento program mimo jiné zvládá i export dat. Pro Easy Expenses je třeba obětovat 210 kB prostoru. Pocket PC stačí zcela libovolné.

Klepněte pro větší obrázek

Hodnocení: 4/5
Stáhnout 

Klepněte pro větší obrázek

Diskuze (1) Další článek: Evolve GX650TV: televize a dvě SIM karty (test)

Témata článku: Windows, Smartphony, Software pro mobily, Zdarma, Software, Mobil, Rychlý pohled, Windows Mobile

Určitě si přečtěte