Windows Mobile: vybíráme software zdarma

Stahujte neobvyklý zadávač hesel, pohledné digitální hodiny, alternativní správce kontaktů a o financí se postarají Easy Expenses.

ThrottleLock

Zabezpečit si PDA doslova narvané cennými kontakty, našimi soukromými informacemi a nezřídka i zaplaceným softem není paranoia, ale nutnost. Ovšem na druhé straně, kdo by v neustálém shonu běžného života a nutnosti rychlé práce pořád zadával kilometr dlouhé heslo? Věc se dá však ošetřit i jinak - pořídit si vizuálního strážce PDA, jakým je třeba program ThrottleLock. Tapání na různé detaily obrázku v tomto případě nahrazuje vkládání obvyklého hesla. Aplikace nás nás nepustí skrze svoje rozhraní, dokud jí nepředvedeme, že známe odemykací vzor. Rychlé, účinné a elegantní, výhodou je i plná skinovatelnost. ThrottleLock funguje na libovolném Pocket PC přístroji a jeho 38 kB archiv také příliš místa neukousne.

Klepněte pro větší obrázek

Hodnocení: 4/5
Stáhnout 


 
Pocket Digital Clock

Jednoduché, avšak pohledné hodiny pro Today Screen. Zobrazeny jsou v digitální formě a s datem nad aktuálním časem. Kromě vlastního času a data se našlo i místo pro informaci o dni. Hodiny se jinak chovají jako standardní WM výbava - pokud na ně tapneme, přenesou nás do alarmů. Digitální hodinky Pocket Digital Clock podporují displej otočený do režimu portrét i krajinka. Pokud jde o rozlišení, pak zvládají 96 / 128 / 192 DPI. Použitý font je TrueType rendering, žádná bitmapa. Za situace, že vám náhodou program nepoběží, zkuste deaktivovat lokalizaci a instalovat do anglického prostředí. Hodiny mají velikost 32 kB ve formě CAB archivu a prohlašují o sobě, že vyžadují nejméně Windows Mobile 5.0.

Klepněte pro větší obrázek

Hodnocení: 4/5
Stáhnout  


 
QDz

Za předpokladu, že ještě pořád hledáte ten jediný správný a ideální rychlý pohled na vaše kontakty, pak dnes máte opět možnost jeden si vyzkoušet. Třeba vám bude sedět právě on. QDz funguje jako prohlížeč kontaktů, které třídí dle abecedy a dělí je do záložek. Podporuje také některé rychlé funkce (SMS, hovor, ...). Pokud jde o požadavky, pak QDz trvá na Windows Mobile 5.0 a na nejméně 60 kB místa na disku.

Klepněte pro větší obrázek

Hodnocení: 4/5
Stáhnout 


 
Easy Expenses

Standardní součástí operačního systému Windows Mobileje sice celá řada utilit, správce financí bychom mezi nimi však hledali marně. Easy Expenses je jedním z programů, jenž se snaží tuto funkcionalitu nahradit, což se mu poměrně daří. Tento program mimo jiné zvládá i export dat. Pro Easy Expenses je třeba obětovat 210 kB prostoru. Pocket PC stačí zcela libovolné.

Klepněte pro větší obrázek

Hodnocení: 4/5
Stáhnout 

Klepněte pro větší obrázek

Témata článku: Windows, Smartphony, Software pro mobily, Zdarma, Software, Windows Mobile, Mobil

Určitě si přečtěte

Jak dostat hudbu do iPhonu a neplatit za to

Jak dostat hudbu do iPhonu a neplatit za to

** iTunes už není taková hrůza, mp3 skrz něj totiž prohnat musíte ** Máte-li sbírku CD z dob minulých, můžete je poslouchat i v iPhonu ** Otázka je, zda vám všechna ta námaha stojí za 149 Kč měsíčně...

Včera | Pospíšil Aleš | 108

Huawei Mate 10: Se špičkovým hardwarem a umělou inteligencí na palubě

Huawei Mate 10: Se špičkovým hardwarem a umělou inteligencí na palubě

** Huawei dělá krok do budoucnosti, Mate 10 má koprocesor pro umělou inteligenci. ** Modely jsou tři, všechny jsme je v Mnichově vyzkoušeli. ** Rozptyl cen je značný: 10 až 21 tisíc, a to nepočítáme Porsche design.

16.  10.  2017 | Láska Jan, Miksa Martin | 70

Tak nám zabili mobilní Windows

Tak nám zabili mobilní Windows

** Mobilní Windows a lumie umíraly už několik let ** Teď to přiznal i samotný Microsoft ** Už s nimi nepočítá, průšvih to ale není

15.  10.  2017 | Polesný David, Čížek Jakub | 85