WindowsCE na nové špičce

Doslova jak na špice techniky, tak i podle firemního jména běží Windows CE na novém hanheldu od...
Doslova jak na špice techniky, tak i podle firemního jména běží Windows CE na novém hanheldu od Sharpu s cenou stanovenou na 900 dolarů a 16 MB RAM, barevnou obrazovkou, zabudovaným fax-modemem.

Upravená verze Windows CE pro PalmPC, které jakoby z oka vypadla dříve uvedenému PalmPilotu od 3Comu, jde právě k distributorům. PalmPC Microsoftu bude mít alespoň ze začátku těžší pozici na trhu, kde se především prodávají buď PalmPiloti jakožto plánovače času a úkolů, jejichž hlavní předností je kapesní velikost, či kvalitní handheldy od HP nebo levnější varianty třeba od Philipsu. Vše je ale jen marketing, jehož hlavním úkolem je postihnout výhody spojené s používání WinCE na PalmPC ve srovnání s naprosto atypickým prostředním PalmPilota. Ve skutečnosti ale nejde ani tak o to, který je lepší, jako spíše o demonstraci široké použitelnosti WinCE. Faktické rozdíly mezi oběma prostředními budou minimální.

Témata článku: Software pro mobily, Software pro PC

Určitě si přečtěte

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

9.  10.  2017 | Láska Jan | 2

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

** Od představení Androidu 8.0 Oreo uběhl více než měsíc ** Jak zareagovali výrobci a které telefony se něj mohou těšit? ** Začněmě hezky podle abecedy.

28.  9.  2017 | Miksa Martin | 8

CCleaner: Ještě větší průšvih, než jsme si mysleli

CCleaner: Ještě větší průšvih, než jsme si mysleli

** Nejprve to vypadalo jako vážný, ale jen izolovaný problém ** Pak se to nafouklo do obřích rozměrů ** CCLeaner má problém a Avast ostudu

24.  9.  2017 | Polesný David, Čížek Jakub | 27