WindowsCE na nové špičce

Doslova jak na špice techniky, tak i podle firemního jména běží Windows CE na novém hanheldu od...
WindowsCE na nové špičce
Doslova jak na špice techniky, tak i podle firemního jména běží Windows CE na novém hanheldu od Sharpu s cenou stanovenou na 900 dolarů a 16 MB RAM, barevnou obrazovkou, zabudovaným fax-modemem.

Upravená verze Windows CE pro PalmPC, které jakoby z oka vypadla dříve uvedenému PalmPilotu od 3Comu, jde právě k distributorům. PalmPC Microsoftu bude mít alespoň ze začátku těžší pozici na trhu, kde se především prodávají buď PalmPiloti jakožto plánovače času a úkolů, jejichž hlavní předností je kapesní velikost, či kvalitní handheldy od HP nebo levnější varianty třeba od Philipsu. Vše je ale jen marketing, jehož hlavním úkolem je postihnout výhody spojené s používání WinCE na PalmPC ve srovnání s naprosto atypickým prostředním PalmPilota. Ve skutečnosti ale nejde ani tak o to, který je lepší, jako spíše o demonstraci široké použitelnosti WinCE. Faktické rozdíly mezi oběma prostředními budou minimální.

Témata článku: Software pro mobily, Software pro PC

Určitě si přečtěte

Android v srpnu 2017: Nougat na cestě k růstu

Android v srpnu 2017: Nougat na cestě k růstu

10.  8.  2017 | Láska Jan | 30

Apple iOS 11: velké grafické změny a pár šikovných vychytávek [vyzkoušeno]

Apple iOS 11: velké grafické změny a pár šikovných vychytávek [vyzkoušeno]

** Vyzkoušeli jsme první veřejnou betu iOS 11 ** Jaké novinky a změny systém přináší ? ** Vyplatí se aktualizovat nyní, nebo počkat na finální verzi?

4.  7.  2017 | Miksa Martin | 82


komerční sdělení

Komerční sdělení