Xiaomi láká na velkou premiéru. Hvězdou bude levná elektrická koloběžka

Xiaomi chystá velkou premiéru produktů pro globální trh. Začíná ve středu 15. července ve 14 hodin a sledovat ji můžete na Twitteru, Facebooku, nebo YouTube. Podle spekulací, úniků a indicií na pozvánce máme aspoň hrubou představu, co firma představí:

  • Globální verze fitness náramku Xiaomi Mi Band 5. Čínskou verzi už známe, ve středu se dozvíme, zda dostane i u nás použitelnou platební technologii, jak to bude s dostupností a cenou.
  • Koloběžky! Co Apple udělal pro smartphony, to udělalo Xiaomi pro elektrické koloběžky a rozhodně nehodlá usnout na vavřínech. Ve středu se představí hned tři, model Xiaomi Mi Electric Scooter Essential už mají zalistovaný i některé české e-shopy a možná ještě zajímavější bude skládací koloběžka s cenou kolem šesti tisíc korun.
  • Xiaomi nabízí neuvěřitelně široký ekosystém, ale smartphony jsou stále v jeho středu a ani tato akce se neobejde bez nového telefonu. Podle spekulací a grafiky na pozvánce to bude Redmi 9, i když tenhle model už se prodává i u nás v Česku. Máme čekat nějaké překvapení, nebo chce firma jen zdůraznit, jak důležitý tenhle model je?
  • Televize. Tady nemáme konkrétní představu, co Xiaomi ukáže, nicméně televize Xiaomi jsou pro české publikum poněkud na okraji zájmu.

…a rozhodně nejde o kompletní výčet novinek, takže se nechme překvapit, jaká další překvapení Xiaomi schovává.

Diskuze (3) Další článek: Huawei našlo partnera. Aplikace Googlu nahradí v telefonech český Seznam

Témata článku: Xiaomi, Facebook, Spekulace, YouTube, Premiéra, Tisková konference, Gadget, Twitter, Koloběžky, Model, Televize, Premier, Koloběžka, Electric, Česká republika


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi 10 Pro – vysoké sebevědomí s neveselým koncem

RECENZE: Xiaomi Mi 10 Pro – vysoké sebevědomí s neveselým koncem

** Má nejlepší možnou výbavu a špičkový fotoparát ** Hodit se bude rychlé dobíjení i 50× zoom ** Vše kazí vysoká cena, která pro telefon znamenala konec

Martin Miksa | 39

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

** Nositelnosti jsou specifická kategorie, vybírají se jinak než mobily. ** Co model, to charakter, unikátní mix vlastností, parametrů a funkcí. ** Začneme jednoduchým náramkem, skončíme našlapanými Apple Watch.

Filip Kůžel | 107