Xiaomi má nové posily. Jsou to elitní basketbalisté Satoranský, Balvín a Bohačík

České Xiaomi rozhazuje marketingové sítě. Nedávno se značka pustila do esportu, tentokrát je to basketbal. Tvářemi Xiaomi pro rok 2020 se stávají elitní čeští basketbalisté Tomáš Satoranský, Ondřej Balvín a Jaromír Bohačík. Ani basketbalem to neskončí. Ondřej Jirovec, ředitel společnosti Beryko, která Xiaomi v Česku zastupuje, už dnes slibuje, že značka chystá spolupráci s dalšími známými jmény z různých sportů.

„Značka Xiaomi je mi sympatická tím, že ve svém oboru udává směr. Vážím si toho, že mě oslovila, a těším se na vzájemnou spolupráci,“ uvedl Tomáš Satoranský, jediný český hráč v prestižní NBA, který momentálně obléká dres slavného klubu Chicago Bulls. Ondřej Balvín vládne pod koši ve španělském Bilbau, Jaromír Bohačík válí za několikanásobného českého mistra z Nymburka. Všichni tři jsou oporami české reprezentace.

Basketbalisté se objeví v reklamních kampaních, na vybraných akcích, v plánu je série videí a další atraktivní obsah.

Diskuze (3) Další článek: Výrobce Nokií bude prodávat datové karty. Za 1 GB v zahraničí zaplatíte necelé tři stovky

Témata článku: Xiaomi, Sport, Reklama, Značka, Česká republika, Posila, Beryko, Nymburk, Ondřej Jirovec, Basketbalista, Basketbal


Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

** Nositelnosti jsou specifická kategorie, vybírají se jinak než mobily. ** Co model, to charakter, unikátní mix vlastností, parametrů a funkcí. ** Začneme jednoduchým náramkem, skončíme našlapanými Apple Watch.

Filip Kůžel | 106

RECENZE: Redmi Note 7 je skvělá volba s jedinou chybičkou

RECENZE: Redmi Note 7 je skvělá volba s jedinou chybičkou

** Ani Note 7 nezlomil kletbu chybějícího NFC ** Drobná vylepšení mezi generacemi přibližují Redmi Note dokonalosti ** 48 MPx nemusí automaticky znamenat marketingový výkřik do tmy

Martin Herodek | 28