Xiaomi Mi 10 Pro+ dostane Game Turbo. V systému si upravíte kvalitu grafiky

Xiaomi připravuje ještě jeden model řady Mi 10. Po Mi 10 Lite, Mi 10 a Mi 10 Pro se údajně ještě připravuje Mi 10 Pro+. Smartphone má pohánět přetaktovaný Snapdragon 865, který v rámci softwarové nadstavby dostane režim Game Turbo, v němž bude možné upravit kvalitu grafického výstupu.

Na screenshotech vidíme předvolené grafické profily, které nastavují poměry mezi grafickou kvalitou, frameratem a grafickým výkonem. V případě vlastního nastavení grafického profilu můžete ručně nastavit hodnoty Anti-aliasingu, anizotropického filtrování a kvality textur. Podle leakera Ice Universe Xiaomi na funkci Game Turbo spolupracovalo přímo s grafickým týmem od Qualcommu.

Xiaomi Mi 10 Pro+ by mělo dále nabídnout displej se 120Hz obnovovací frekvencí, 108MPx fotoaparát a 4 500mAh baterii se 120W dobíjením. Podle dřívějších spekulací má být přetaktovaný Snapdragon 865 dokonce výkonnější, než nejnovější Snapdragon 865+. A pokud se potvrdí dřívější informace, měl by Xiaomi Mi 10 Pro+ v benchmarku Antutu atakovat metu 687 tisíc bodů! A to bylo o téměř 80 tisíc bodů více, než kolik získal současný rekordman Oppo Find X2 Pro (12/512 GB). 

Zdroj Twitter

Diskuze (1) Další článek: Tohle čekal málokdo. Díky koronaviru je Huawei světovou jedničkou v prodeji smartphonů

Témata článku: Xiaomi, AnTuTu, Herní mobily, Qualcomm, Spekulace, Snapdragon 865, Snapdragon, 120 Hz, Twitter, Komponenty, Hardware, Rychlé dobíjení, Grafika, Game Turbo, Kvalita, Profil, Ica Universe, Oppo finda


Určitě si přečtěte