Xiaomi otevře nový Mi Store v Jablonci. Slevy 30 % a pro nejrychlejší smartphone za pětistovku

V České republice otevře v pořadí jedenáctý vlajkový obchod Mi Store oblíbené čínské značky Xiaomi, která se zaměřuje na prodej smartphonů, příslušenství a zařízení pro chytrou domácnost. Zájemci jej najdou od 1. prosince 2019 v obchodním centru Central v Jablonci nad Nisou. Ku příležitosti nedělního slavnostního otevření si obchod připravil zajímavé slevy a soutěže.

Zákazníci mohou získat vybrané produkty s výraznou slevou, ale pouze v omezeném množství. Například smartphone Redmi 7A 32GB za speciální cenu 499 Kč čeká pouze na 20 nejrychlejších, vyšší model Redmi Note 7 128GB ukořistí za výhodnou cenu 999 Kč jen desítka prvních zájemců. Ceny dalších zvýhodněných produktů naleznete v galerii tohoto článku.

Klepněte pro větší obrázek

Po celý první otevírací den platí plošná sleva 30 % na všechny produkty vyjma mobilních telefonů. Na prodejně se bude každou půlhodinu soutěžit o sluchátka a bezdrátové reproduktory. Slevy nelze kombinovat ani sčítat. Při využití jedné z nabízených slev je možné pořídit pouze 1 ks produktu na osobu. Slavnostní otevření prodejny proběhne v 11 hodin.

Kamenné obchody Mi Store provozují v Česku dvě různé distribuční společnosti, které dohromady pokrývají celkem 11 měst: Praha, České Budějovice, Liberec, Jablonec nad Nisou, Ústí nad Labem, Jihlava, Teplice, Hradec Králové, Ostrava, Opava a Olomouc. Na dalších desítkách míst zákazníci naleznou koncept menších prodejních stánků Mi Zone.

Diskuze (5) Další článek: Honor MagicWatch 2 rozpoznají spánkové poruchy a vydrží 14 dní na jedno nabití!

Témata článku: Redmi, Xiaomi, Slevy, Akce, Prodejny, Akční nabídka, Mi Store, Otevření, Liberec, Opava, Nisa, Hradec Král, Ostrava, České Budějovice, Teplice, Jihlava, Česká republika, Jablonec nad Nisou, Sleva, Produkt, Labe, Praha, Olomouc, Ústí nad Labem, Pětistovka


Určitě si přečtěte