Xperia Ace na živých fotkách. Podívá se nejnovější „Compact“ i mimo Japonsko?

Sony začátkem roku zklamalo mnoho svých příznivců, když na dotaz médií potvrdilo, že nadále nepočítá s produktovou řadou Compact, která v minulosti reprezentovala výborně vybavené vlajkové smartphony v malém kompaktním provedení. Poslední z roku je loňská Xperia XZ2 Compact.

Na jaře přece jen svitla naděje – Sony představilo v Japonsku model Xperia Ace, který sice na špičkovou výbavu nedosahuje, ale svými rozměry by se po bok „kompaktů“ zařadit mohl. V těchto dnech už telefon v Japonsku prodává, živé fotografie přinesl mezi jinými i tamní portál Watch Impress.

Protože telefonů s pětipalcovým Full HD+ displejem na trhu mnoho nenajdeme, stále ještě existuje šance, že při slušné domácí poptávce po modelu Xperia Ace by se telefon mohl podívat i za hranice Japonska. Určitým vodítkem by podle portálu Xperiablog.net mohlo být zařazení modelu s kódovým názvem J3137 do databáze UAProf, která sdružuje informace o bezdrátových zařízeních. Zda se ale tato spekulace potvrdí, není v tuto chvíli jisté.

Diskuze (8) Další článek: Honor 20 vstupuje na globální trh. Známe jeho evropskou cenu

Témata článku: Sony, Smartphony, Střední třída, Spekulace, Xperia, Compact, Kompaktní velikost, Model, Fotka, Telefon, Portál, Full HD, Japonsko


Určitě si přečtěte

RECENZE: Samsung Galaxy A50 — střední třída s minimem kompromisů

RECENZE: Samsung Galaxy A50 — střední třída s minimem kompromisů

** Samsung se letos zaměřil na střední třídu, a my jsme otestovali další výsledek jeho snažení ** Galaxy A50 vás naláká na skvělý displej, velkou baterii a trojitý fotoaparát ** Plastová konstrukce nevadí, vůbec poprvé jsme si Samsungů vyzkoušeli optickou čtečku otisků prstů.

Martin Chroust | 10

Xiaomi Amazfit 2 Stratos: Šlape na paty nejlepším sportovním hodinkám, cenou je rozdrtí

Xiaomi Amazfit 2 Stratos: Šlape na paty nejlepším sportovním hodinkám, cenou je rozdrtí

Nástupce původního modelu Amazfit podražil a vrhá se tak do nelehkého boje s konkurencí, která za příplatek několika stovek, nabízí o hodně víc funkcí.

Ondrej Papánek | 27

RECENZE: Xiaomi Mi 9 SE – odlehčená špička s ještě zajímavější cenovkou

RECENZE: Xiaomi Mi 9 SE – odlehčená špička s ještě zajímavější cenovkou

** Kompromisy ve výbavě nejsou omezující ** Čtečka v displeji překvapí rychlostí i minimem chybných čtení ** Telefonu chybí nějaká specialita, kterou by se dokázal blýsknout

Martin Herodek | 5