Xperia XZ2 se dostala „pod kudlu“ známému ničiteli Jerrymu. A vedla si skvěle

Xperia XZ2 se dostala „pod kudlu“ známému ničiteli Jerrymu. A vedla si skvěle

Youtuber s videokanálem Jerry Rig Everything už je ve světě mobilů skoro stejný pojem jako Evan Blass. Zatímco druhý jmenovaný získává zákulisní informace o produktech ještě před jejich oficiálním uvedením, Jerry se zajímá o smartphony již prodávané. Velkou část z nich podrobuje svému „destrukčnímu“ testu, při kterém do nich píchá, škrábe, vrtá a také je opaluje zapalovačem a láme. Tentokrát si vzal na paškál Sony Xperia XZ2.

dlkfldkf Testem škrábání prošel telefon velmi dobře, protože jej z obou stran chrání sklo Gorilla Glass 5. Pod něj je zapuštěna i většina senzorů. Jen tak se nepoškrábe ani čočka hlavního fotoaparátu. Nejméně chráněným místem je čtečka otisků, která ale i po vyškrábání velkých vrypů funguje bezproblémově.

Zátěžový test displeje zahřátím vydrží obrazovka 13 sekund, než začne černat. Po chvíli se ale zobrazovač vrátí do původního stavu. A Xperii XZ2 se nepodařilo pokořit ani zlomením v rukou. Proti vypouklým zádům byl ohyb téměř nepozorovatelný a ani v opačném směru k displeji se telefon nezlomil v pase. Telefon tak byl vyhodnocen jako dobře odolný proti provozním nástrahám.

Sony Xperia XZ2 na produktovém videu výrobce:

Diskuze (4) Další článek: T-Mobile udržel počet zákazníků mobilních služeb a navýšil zisk i tržby

Témata článku: Sony, IP68, Zvýšená odolnost, Xperia, Vodotěsnost, Gorilla Glass, Voděodolnost, JerryRigEverything, Sony Xperia XZ2, Produktové video, Displej, Zákulisní informace, Hlavní fotoaparát, Opačný směr, Ohyb, Oficiální uvedení, Test, Jerry, Telefon, Destrukční test, Ničitel, Zátěžový test, Velká část, Evan Blass, Zahřátí

Určitě si přečtěte