Za korunu ušetříme aneb přehled dočasných slev našich operátorů

Naši operátoři v dnešních dnech nabízí několik slev a výhod za volání i WAP, avšak akce jsou jen dočasné. Nevíte, jestli akci můžete využít i vy a do kdy zvýhodněné ceny platí? Přečtěte si kompletní přehled.
Za korunu ušetříme aneb přehled dočasných slev našich operátorů

Naši operátoři vedou v současné době tvrdý souboj o nejatraktivnější akci zvýhodňující volání či textové zprávy. Všechny akce mají společnou jednu velkou nevýhodu – jsou dočasné. Podívejme se nyní na podrobné informace všech tří operátorů.

Oskar - Vjednomkuse

Kdy: Od 1.února do 30.dubna, pro majitele Vánoční Oskarty od 1.března tohoto roku.

Kdo: Všichni majitelé Oskaret včetně nových zákazníků a majitelů Oskaret vánočních. Výjimku tvoří desetikorunové Oskarty z limitované série, zde hovory zůstávají za cenu 10Kč/hodina.

Kolik ušetříme?

O víkendech se cena hovoru do vlastní sítě sníží z 3,15 Kč/min na polovinu – tedy 1,58 Kč/min. Současně se snižuje i cena za textové zprávy ve všedních dnech, a to na 1,50 Kč.

Náš pohled:

Oskar stíhá jednu akci za druhou. Po skončení vánoční akce, kdy byli zvýhodněni jen noví majitelé, udělal konečně něco i pro své věrné dlouhodobé uživatele. Cena je příjemná a věřím, že každému udělá radost. Nemá smysl spílat nad skutečností, že slevy neplatí i do jiných sítí. Je to logické, hovory do ostatních sítí by musel Oskar dotovat. Tímto způsobem si možná také náš nejmladší operátor uloví nějaké ovečky do své sítě.

Paegas – o víkendech za kačku!

Kdy: Od 11.března do 9.června tohoto roku

Kdo: Všichni majitelé předplacenky Twist s paušálem Standard, akce neplatí pro uživatele tarifu Twist SMS.

Kolik ušetříme?

O víkendech a svátcích se cena hovoru do vlastní sítě snižuje na jednu korunu za minutu.

Náš pohled:

Paegas zareagoval na Oskarovu akci a zlevnil svým Twistovým zákazníkům hovory do vlastní sítě o víkendech a svátcích na pouhou jednu korunu za minutu. Dobrý dojem kazí skutečnost, že slevy platí jen pro majitele tarifu Twist Standard. Uživatelé Twist SMS mají bohužel smůlu. Řešením je (dočasná) změna tarifu, ale ta stojí (první změna je zdarma) přesně sto korun, což je vcelku hodně, a každý si musí spočítat, zda-li se mu změna na dva měsíce vyplatí. Pro Paegas též hovoří i délka akce – levně voláme až do 9.června.

Eurotel – voláte? Kredit vám vrátíme!

O víkendech za korunu

Kdy: Do 30. dubna tohoto roku

Kdo: Všichni majitelé předplacené služby Go s programem Quatro.

Kolik ušetříme: Do 30.dubna stojí hovory v sítí Eurotel o víkendech a svátcích pouze jednu korunu.

Náš pohled:

Každá sleva se hodí a pokud zrovna nemáte u Go aktivován program Quatro, tak vězte, že změna programu stojí do 11. dubna jen 14,50 Kč. Ale pozor - jen do jedenáctého. Pokud se budete chtít vrátit zpět ke svému původnímu programu Original nebo Fun až po skončení korunové akce na konci dubna, zaplatíte za to už 95 Kč.

WAPujeme za kačku!

Kdy: Do 30.dubna tohoto roku

Kdo: Všichni majitelé předplacenky Go bez ohledu na zvolený tarif.

Kolik ušetříme: Do 30.dubna se cena za Wapové spojenní snižuje na jednu korunu za minutu. Zlevněné účtování využijte od čtyř hodin odpoledne, o víkendech a svátcích.

Náš pohled:

Sleva je to jistě příjemná, myslím však, že skomírající wap nezachrání. Už jen tím, že akce je dočasná. Záchranný kruh vidím až v GPRS. Cena za klasické WAPování je u Go vysoká – 2,70 Kč/min; doufám, že tuto akci využije co nejvíce uživatelů a Eurotel pozná, že se nižší cena vyplatí.

Vrátíme vám kredit

Kdy: od 11.2.2002 do 11.4. 2002.

Kdo: všichni majitelé předplacenky Go bez ohledu na zvolený tarif.

Kolik ušetříme:

Získá-li od vás Eurotel v období 11.2. do 11.3. či 11.3 do 11.4 pět set korun, vrátí vám zpět celou padesátikorunu. Akce se vztahuje na volání, datové přenosy, textové zprávy a další služby. Tuto akci můžete využít dvakrát do jednoho měsíce, provoláte-li tedy tisíc korun, Eurotel vám vrátí celou stokorunu. Do 14.dubna si také můžete změnit tarif za výhodnou cenu 14,50 Kč (po datu se zřejmě vrátí zpět na necelou stokorunu).

Náš pohled:

Tato nabídka je sice zajímavá, ovšem končí za čtrnáct dnů. Zůstává též pravdou, že ne každého se sleva dotkne. Je totiž mnoho uživatelů, kteří pět set korun za měsíc prostě neprovolají. Myslím, že nápad to není špatný, ale sleva hovorů do vlastní sítě po vzoru ostatních dvou operátorů by udělala radost všem.

Máme se!

Znáte to přísloví? Když se dva perou, třetí se směje. Tentokrát se perou naši operátoři a my z toho těžíme. Je to logické, potenciálních nových uživatelů ubývá a tak se Eurotel, Paegas i Oskar snaží ulovit do své sítě co nejvíce zbylých oveček. Z minulosti si můžeme všimnout, že tyto akce zakládá Oskar (Léto s Oskarem, vánoční Oskarty loni i letos...) a zbylým dvěma nezbývá, než se přidat.

Otázka do diskuse: Prázdniny se blíží: Co myslíte, nabídnou naši operátoři nějakou prázdninovou akci?

Diskuze (35) Další článek: Zákazníkům Telekomu teče do bot

Témata článku: Ostatní, Přehled, Operátor


Určitě si přečtěte

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80