Za služby Applu jde u O2 platit přímo v rámci měsíčního vyúčtování

Za služby Applu jde u O2 platit přímo v rámci měsíčního vyúčtování | O2 Business Zoom

O2 pro své zákazníky využívající placené služby Applu spouští možnost úhrad za tyto služby v rámci pravidelného měsíčního vyúčtování. Zákazník tak může mít jak telefonní a datové, tak i další služby třetí strany (v tomto případě Applu) na jedné faktuře.

Klepněte pro větší obrázek

Konkrétně lze tímto způsobem platit za nákupy v App Store, Apple Music, iTunes a iBooks. Mobilní platbu (tzv. m-platbu) přes O2 lze jednoduše aktivovat v nastavení účtu Apple ID, kde stačí jako způsob platby vybrat položku „Mobilní telefon“.

Využití na všech zařízeních Applu

Služby placené tímto způsobem lze přitom využít ve všech jablečných zařízeních přihlášených na dané Apple ID – tzn. v iPhonu, iPadu, iPodu Touch, Apple TV a Apple Watch nebo v iTunes na jakémkoli počítači.

Klepněte pro větší obrázek

Tarifní zákazníci při platbě přes O2 najdou částku za nákup jako součást měsíčního vyúčtování, zákazníkům předplacených karet odečte operátor částku z kreditu. Pro online platby za digitální služby třetích stran je potřeba mít aktivní službu „Platba přes O2“, jejíž nastavení si mohou zákazníci ověřit v samoobsluze Moje O2.

Diskuze (3) Další článek: OnePlus 7 bude mít premiéru 14. května. Vstup na akci si zájemci musí zaplatit

Témata článku: Apple, O2, Apple Watch, Mobilní platby, iTunes, Služba, AppStore, Apple Music, Apple TV, iPod Touch, Plát, Apple id, Vyúčtování, PLA, Zákazníci, App Store, Měsíční vyúčtování


Určitě si přečtěte