Za služby Applu jde u O2 platit přímo v rámci měsíčního vyúčtování

Za služby Applu jde u O2 platit přímo v rámci měsíčního vyúčtování | O2 Business Zoom

O2 pro své zákazníky využívající placené služby Applu spouští možnost úhrad za tyto služby v rámci pravidelného měsíčního vyúčtování. Zákazník tak může mít jak telefonní a datové, tak i další služby třetí strany (v tomto případě Applu) na jedné faktuře.

Klepněte pro větší obrázek

Konkrétně lze tímto způsobem platit za nákupy v App Store, Apple Music, iTunes a iBooks. Mobilní platbu (tzv. m-platbu) přes O2 lze jednoduše aktivovat v nastavení účtu Apple ID, kde stačí jako způsob platby vybrat položku „Mobilní telefon“.

Využití na všech zařízeních Applu

Služby placené tímto způsobem lze přitom využít ve všech jablečných zařízeních přihlášených na dané Apple ID – tzn. v iPhonu, iPadu, iPodu Touch, Apple TV a Apple Watch nebo v iTunes na jakémkoli počítači.

Klepněte pro větší obrázek

Tarifní zákazníci při platbě přes O2 najdou částku za nákup jako součást měsíčního vyúčtování, zákazníkům předplacených karet odečte operátor částku z kreditu. Pro online platby za digitální služby třetích stran je potřeba mít aktivní službu „Platba přes O2“, jejíž nastavení si mohou zákazníci ověřit v samoobsluze Moje O2.

Diskuze (3) Další článek: OnePlus 7 bude mít premiéru 14. května. Vstup na akci si zájemci musí zaplatit

Témata článku: Apple, O2, Apple Watch, Apple TV, AppStore, Apple Music, iTunes, Mobilní platby, Služba, Zákazníci, Měsíční vyúčtování, Vyúčtování, PLA, Apple id, App Store, IPod Touch


Určitě si přečtěte

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 125

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 19