Začíná Oskarneval aneb milion za milion!

Před několika týdny dosáhl Oskar pomyslné psychologické hranice milionu zákazníků. Miliontý zákazník získal milion korun na volání. Teď chce ale Oskar, podle svých slov, odměnit i zbývající milion zákazníků, a to rovným milionem korun, který získá jeden z nich, ten nejlepší „Oskarnevalista.“
Začíná Oskarneval aneb milion za milion!

O co tady jde

Celá soutěž se skládá celkem z pěti částí, z nichž každá bude trvat přibližně měsíc. V každé části hry budete moci získat indicii, která vás na konci celého Oskarnevalu při troše vynalézavosti, důvtipu, chytrosti a rychlosti dovede k pokladu, kterým není nic jiného než milion korun. Ten je ale připraven pouze pro ty, kteří patří mezi milion Oskarových zákazníků.

Kromě hlavní výhry Oskar připravil i výhry další. V každém kole Oskarnevalu získá prvních deset nejlepších hráčů (s nejvyšším počtem bodů) mobilní telefon Nokia, přičemž ti nejúspěšnější získají model 8310, dalších pět získá kredit ve výši 800 Kč a poslední pětice šťastlivců získá kredit ve výši 400 Kč. Pokud patříte mezi uživatele tarifních programů a dostanete se mezi druhou desítku nejlepších, pak vám Oskar vyhraný kredit odečte od výše vaší faktury. Pokud nepatříte mezi Oskarovy zákazníky a i tak byste si chtěli hru vyzkoušet, tak můžete. V případě, že se ale dostanete mezi dvacítku nejlepších, tak namísto výše zmíněných cen získáte jen TestKartu v hodnotě 100 Kč. Finále hry, kde se hraje o milion korun, však může úspěšně absolvovat pouze Oskarův zákazník.

Oskarův IQ Test

Oskarův IQ Test je první částí celého Oskarnevalu, která potrvá až do 20. června. Ačkoliv název by mohl vzbuzovat dojem, že půjde především o vaši přirozenou inteligenci, tak opak je pravdou. IQ Test spočívá v tom, že musíte v co možná nejkratším termínu správně zodpovědět co možná největší množství otázek. Otázky se týkají téměř všeho od sportovců, přes alkohol až k historickým znalostem. Kromě znalostních otázek zde však najdete také úkoly zaměřené na postřeh. Za každou otázku můžete získat určitý počet bodů, který se vždy násobí počtem sekund, které vám zbyly z časového limitu na zodpovězení otázky. Když už je tu řeč o postřehu, tak i ten se vám bude hodit. Občas se totiž na obrazovce objeví letící předmět jako beruška či vlaštovka, pokud na něj kliknete, pak získáváte bonus body.

V okamžiku, kdy se vám podaří získat alespoň milion bodů, tak od Oskara obdržíte e-mailem, který musíte vyplnit po skončení hry, indicii. Pokud by se vám nepodařilo na poprvé nahrát milion bodů a nebo pokud byste se svým výsledkem nebyli dostatečně spokojeni, pak můžete hrát znovu a znovu a znovu, dokud vás to bude bavit. Počítá se totiž jen nejvyšší dosažené skóre.

Jak hrát

První část Oskarnevalu (tedy IQ Test) naleznete již od včerejšího dne na této adrese. Celá hra je vytvořena v Macromedia Flash 5, což znamená, že budete do vašeho prohlížeče potřebovat doinstalovat daný plug-in modul (pokud jej již nemáte). Ten si případně můžete stáhnout zde. Nezbývá tedy popřát než hodně štěstí a zábavy. To, že vás hra bude bavit, by koneckonců měl do jisté míry zajistit i Oskarův partner, kterým je hollywoodská společnost Symblaze, která vytváří internetové aplikace i pro Walt Disney či Universal Pictures.

 

Diskuze (6) | Displej přes celý hrudník

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Mil, Oskar

Určitě si přečtěte

Vodafone v lednu začne prodávat Xiaomi a přidá velké povánoční slevy [ceník]

Vodafone v lednu začne prodávat Xiaomi a přidá velké povánoční slevy [ceník]

** Výkon za rozumnou cenu, takové jsou dle Vodafonu modely Xiaomi ** Top model Xiaomi Mi MIX 2 vyjde na necelých 15 tisíc korun ** Operátor v lednu výrazně zlevňuje, ceny jdou dolů o tisíce

31.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 14

Volali jsme jako jindy v neděli, o stovky procent vyskočily na Štědrý den data

Volali jsme jako jindy v neděli, o stovky procent vyskočily na Štědrý den data

** Selfíčko s dárečkem jedině přes messenger a přes Wi-Fi ** Nejvíce volali, SMSkovali a datovali zákazníci T-Mobilu ** Průměrná hodnota přenesených dat na SIM se pohybuje od 40 do 60 MB

25.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 17

Nokia 8 v prosincovém ceníku Vodafonu. „Pětka“ zlevnila pod 5 tisíc

Nokia 8 v prosincovém ceníku Vodafonu. „Pětka“ zlevnila pod 5 tisíc

** Ve zvýhodněné kategorii „pro věrné“ je tento měsíc 13 modelů ** Prosincovou novinkou je nejvybavenější Nokia s „čistým“ Androidem ** Pokud upíšete duši na dvě léta, dostanete slevu 2 000 Kč

4.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 3

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14