Začněte používat hlasové funkce Google Now. Tady je 24 ukázek pro inspiraci

  • Hlasoví asistenti nejsou vidět, uživatelé do nich obtížně pronikají
  • Ještě to není ta umělá inteligence z tiskových konferencí, ale už dnes usnadní život
  • Tady je pár tipů, kterými můžete začít, třeba se vám zalíbí mluvit na své mobily

Používáte hlasové asistenty ve svých smartphonech? Víme, že v mnoha případech nikoliv. Jedním z jejich problémů je, že není vidět, co umí. Přehledná dokumentace českého Google Now neexistuje, ale třeba vám pomůžou naše tipy. Další problém je, že jste to zkusili před dvěma lety a ono to nefungovalo. To je další vlastnost umělé inteligence. Vyvíjí se, zlepšuje se. Nepozorovaně, na pozadí. Dnes je mnohem lepší, než byla před dvěma lety. Dejte jí znovu šanci.

Aplikaci Googlu můžete využívat nejen na Androidu, ale i na Apple iOS. Podporovaných příkazů postupně přibývá, přehled v angličtině najdete na webu ok-google.io, ale ne všechny jsou dostupné v češtině. Oficiální seznam všech dostupných českých příkazů k dispozici není, můžete to zkoušet.

Diskuze (22) Další článek: OUKITEL nabízí skvělé benefity na nákup nové vlajkové lodi K6

Témata článku: Google, Android, Video, Siri, Umělá inteligence, Hlasový asistent, Hlasové ovládání, Google Assistant, Google Now, Tisková konference, Google Pixel, První možnost, Dokumentace, Mobil, Pár tipů, Asistent, Apple IOS, Český Google, Oficiální seznam, Inteligence, Hlasová funkce, Hlas, Tip, Google +, Funkce

Určitě si přečtěte