Zahrajte si tajné hry na mobilech Ericsson

Minulý týden se na Internetu vynořilo několik informací o tajných hrách na mobilech Ericsson R520m, T39m a T68. Pokusili jsme se proto dát dohromady všechny kódy, které tyto tajné hry spouští.
Zahrajte si tajné hry na mobilech Ericsson

Nejprve mobily T39m a R520m. Tam funguje pouze had, který je oproti Snake2 na Nokiích velmi jednoduchý – pouze jezdíte po prázdném poli a sbíráte jídlo; v dolní části displeje se pak počítá skóre, resp. počet snědených „čtverečků“.

Jak ho tedy aktivovat? Vejděte do menu her a spusťte Erix. Jakmile se objeví úvodní logo, stiskněte postupně klávesy 123, u firmwaru R3A to pak jsou klávesy 789. Pokud to nebude fungovat, zkuste kombinaci 123456789*0#12, případně levou šipku, pravou šipku, #, 1 a poté buď dvojku, nebo dvojku a trojku nebo jen trojku; záleží na firmwaru, který máte.  Pro jistotu vypíšu všechny kombinace přehledně pod sebe:

  • 123
  • 789
  • 123456789*0#12
  • <>#123
  • <>#12
  • <>#13

To jsou všechny kombinace, které se mi podařilo najít; je ale možné, že vám had nebude fungovat ani s jednou z nich. Na Ericssonu T39m s fw R2M funguje kombinace 123 (prakticky vyzkoušeno).

Poznámka: Ve firmwaru R3A je had o pixel větší než u fw R2, takže se s ním i lépe strefuje do malých čtverečků reprezentujících jídlo.

Další skryté hry jsou už jen pro Ericsson T68.

  • Klasická hra Blocks (seřazení čtverečků s čísly posouváním, u nás známá jako Patnáctka): spusťte hru Q a jakmile se objeví logo, napište 3*5 nebo 134679*#5. 
  • Karetní hra Hi-Score (známá i jako Válka): spusťte hru Ripple a když se objeví logo, napište 4456. Tato hra se ovládá pohyby joystickem nahoru a dolů. 

Protože Ericsson T68 nemáme v redakci, nemohli jsme tyto kódy ani vyzkoušet, ovšem podle účastníků internetových diskusí všechny bez problému fungují.

 

Diskuze (15) Další článek: Nokia 8310: jaké barvy jsou nejúspěšnější?

Témata článku: Ericsson, Smartphony, Ericsson, Hry, Blocks, Mobil


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10