Zajímavá propagace Redmi Note 7. Chtějí mu zničit displej a pořád se to nedaří

Nová značka Redmi se musí poprat o své místo pod sluncem, a tak se značí zaujmout něčím netradičním - dost nezvyklými testy odolnosti. V centru dění je nový Redmi Note 7, u nějž je vyzdvihována, nejen odolnost celého těla, ale i odolnost displeje.

Redmi Note 7
rozměry a hmotnost: 159 × 75 × 8,1 mm, 186 g
displej: 6,3", kapacitní IPS LCD, 1 080 × 2 340, 409 PPI
sítě: GSM, WCDMA, GPRS, EDGE, HSPA, LTE (600|150 Mb/s)
konektivita: USB Type-C, Wi-Fi 5, Bluetooth 5, GPS
paměť: 64 GB, microSDXC (256 GB), RAM: 4 GB, baterie: 4 000 mAh
procesor: Qualcomm Snapdragon 660 (8× Kryo 260, 2 GHz, 14nm)
operační systém: Google Android 9 (Pie)
fotoaparát: 48MPx, video (1 920 × 1 080), autofocus, blesk
61 %
vybavenost
5,2/6
výhodnost
cena: --

Displej kryje sklo Gorilla Glass 5 a prezident Xiaomi, Bin Lin, se jej společně se CEO Redmi, Lu Weibingem, pokouší zničit různými způsoby. Leč zatím (pro účely kampaně je to samozřejmě jenom dobře) neúspěšně.

První crash test se týkal dámských podpatků, které našlapovaly přímo na displej. Hned v zápětí si na Redmi Note 7 šlápla i pánská skupina.

Redmi Note 7 odolal dámským podpatkům:

Dále si na telefon (do)šláplo osazenstvo jedné kanceláře:

V dalších „testech“ se Note 7 dostal do kovového odpadkového koše, a s ním seskákal dolů z dvaceti schodů. Nechybí samozřejmě ani závěrečné ujištění, že displej funguje, a že jsou záda celistvá. Pohled z blízka už by však zřejmě, tu a tam, odhalil nějaký ten šrám...

„Seskok“ Redmi Note 7 v koši ze schodiště:

A proč byste nemohli na Redmi Note 7 třeba bruslit? Stačí dva telefony, čtyři kolečka a několik metrů lepicí pásky. Delší video ukazuje samotné přípravy i „bruslení“ v akci. A závěr je zřejmý. Na Redmi Note 7 si sice nezabruslíte, tlak na kolečka váhou lidského těla však oba modely přestály ve funkčním stavu.

Dva telefony, lepicí páska, a můžete s Redmi Note 7 třeba bruslit:

A proč třeba Redmi Note 7 nepoužít místo dřevěného krájecího prkénka, a nenasekat na něm ovoce na kousky? I zde nevidíme, zda nůž nezanechal nějaké vrypy. Displej však funguje - a to je to nejdůležitější.

Redmi Note 7 jako prkénko při krájení ovoce:

A ovoce ještě jednou. Tentokrát Note 7 rozsekne meloun vejpůl. A nebyl už náhodou „trochu“ nakrojený?

Redmi Note 7 překrojil meloun:

Na závěr jsme si nechali test prezidenta Xiaomi, Lin Bina, který prostřednictvím Redmi Note 7 rozdrtí ořech napatrť. Bohužel se v tomto videu neukazuje, jak dopadl displej telefonu. Vidíme jen létající trosky ořechu v 960 fps, které natočil Xiaomi Mi 8. Přežil, nebo už ho šéf Xiaomi konečně zničil? K netradičním testům Redmi Note 7 se přidávají i mnozí další, na tomto YouTube kanále můžete najít, jak telefon obstál přejetí Segwayem, pád plodu durianu, dotyk vrtačky nebo kladiva...

Redmi Note 7 rozmašíroval ořech napadrť (slo-mo video):

Diskuze (14) Další článek: RECENZE: Apple Watch Series 4 — o parník před konkurencí

Témata článku: Redmi, Smartphony, Gorilla Glass, Zvýšená odolnost, Krycí sklo, YouTube, Tvrzené sklo, Redmi Note 7, Meloun, Prkénko, Podznačka Xiaomi, Segway, Osazenstvo, Brusle, Displej, Bin Lin, Odolnost, Seskok, Ovoce, Test, Test odolnosti, Telefon


Určitě si přečtěte