Zajímavé novinky Eurotelu na září

Eurotel připravil na září několik poměrně zajímavých nabídek pro svoje stávající i potenciální zákazníky. Zda jich využijete, je jen a pouze na vás.
Zajímavé novinky Eurotelu na září

Tisková zpráva Eurotelu:

Hra s Mobilním průvodcem o skvělé cestovatelské ceny

Skútr Peugeot, telefony Nokia a další skvělé ceny připravili pro všechny v soutěžích s Mobilním průvodcem společnosti Eurotel a Nokia. Pro získání některé z cen stačí uhodnout, kolik zákazníků využije službu Mobilní průvodce na portále Juice v pátek 14. září. Herní formulář je umístěn na internetových stránkách Juice (www.mobiljuice.cz), dále budou formuláře k dispozici v 5 městech (Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň)  u automobilových hlídek Mobilního průvodce. V druhé hře, která probíhá v týdnu od 27. do 31. srpna, získá ve stopovací hře v 5 městech celkem 50 šťastných výherců dárky od společností Eurotel a Nokia. Stačí jen pozorně poslouchat kolem 16 hodiny rádio ve svém městě (Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň) a po odvysílaném upozornění co nejrychleji najít pomocí služby Mobilní průvodce na portále Juice skrytou automobilovou hlídku. Prvních deset šťastlivců, kteří budou nejrychlejší a budou znát heslo uvedené v Mobilním průvodci, si odnesou výhru – Go kupóny v hodnotě až 1000 Kč, hodinky, batohy a další hodnotné ceny. Každý den, v každém městě, prvních deset stopařů. Kromě výhry zde každý zájemce získá kupón k soutěži o skútr Peugeot. Více informací: www.mobiljuice.cz

Go na závěr léta

Go připravilo na závěr léta speciální nabídku pro své zákazníky. Každý, kdo si do 30.9.2001 koupí sadu Go Chat s telefonem Nokia 3310 a  Go SIM kartou přednabitou na 500 Kč,  dostane navíc sadu Go Bonus s telefonem Motorola T180 za cenu 1 Kč.  V rámci této nabídky bude sada Go Bonus obsahovat Go SIM kartu, která bude přednabitá na 150 Kč. Zákazníci budou moci tuto nabídku využít ve všech značkových prodejnách Eurotelu, v Go Shopech, v dealerské síti společnosti Eurotel a u partnerů Eurotelu do vyprodání zásob.

Rozšíření služby Eurotel Asistent 1188

Od 1.9.2001 dochází k dalšímu rozšíření nabízených operátorských služeb Eurotel Asistent. Do této doby Eurotel Asistent nabízel služby jako informace o telefonních číslech  zákazníků Eurotelu a zákazníků Českého Telecomu, zaslání vyhledaného čísla textovou zprávou zdarma, spojení volajícího s vyhledaným číslem, zaslání faxu, SMS zprávy a E-mailu s požadovaným textem v požadovaný čas pouze za poplatek za hovor s operátorem, informace o jízdních řádech vlaků a autobusů, informace o letových řádech, rezervace letenek, nebo informace o ubytování a zvýhodněné rezervace. Nově operátoři služby Eurotel Asistent 1188 mají k dispozici službu Mobilní průvodce, takže zákazníkům mohou pomoci při vyhledávání nejbližšího bankomatu, benzínové pumpy, autoservisu, nebo nejbližší nemocnice. Mezi další služby. Se kterými přichází Eurotel Asistent:

Nové služby na Eurotel Asistent 1188:

  • informace o jízdních řádech MHD ve vybraných městech
  • informace o telefonních číslech zdravotnických služeb
  • taxi – možnost objednání vozu taxi služby
  • operátoři na linkách Eurotel Asistent mají navíc k dispozici službu „Mobilní průvodce .

K zahraničnímu zájezdu mobilní telefon Eurotel s aktivací za 1 Kč

Každý zákazník, který si do 31.10.2001 koupí letecký zájezd u CK Fischer a zaplatí plnou cenu zájezdu nebo zálohu, má možnost využít speciální nabídku a ve vybraných značkových prodejnách Eurotel si v době do 30.11.2001 zakoupit mobilní telefon Philips Azalis 288 s aktivací, to vše za 1,- Kč včetně DPH. Žádost o poskytování telekomunikačních služeb musí být podána do listopadu 2001, aktivace musí proběhnout nejpozději do 10.12.2001. Zvýhodněná cena platí pouze při používání služeb Eurotelu po dobu 24 měsíců a nabídka platí do vyprodání zásob.

S předplatným mobilní telefon Eurotel s aktivací za 1 Kč

Až do 10.10.2001 poběží společná akce Eurotelu se společností VLTAVA – LABE – PRESS, vydavatelem regionálních deníků. Každý, kdo si objedná  minimálně půlroční předplatné na jeden z deníků vydávaných výše uvedenou společností, má nárok na jeden z telefonů Motorola T180 nebo Alcatel One Touch 303 za 1 Kč včetně aktivačního poplatku společně s uzavřením smlouvy na požívání služeb Eurotelu po dobu 24 měsíců. Předplatitelé se prokáží na značkové prodejně ústřižkem složenky o zaplacení předplatného.

Eurotel Mapa Profi

Společnost Eurotel nyní nabízí svým zákazníkům z řad firem novou službu Eurotel Mapa Profi, která je připravena s cílem umožnit všem společnostem po celém území České republiky optimalizovat logistické procesy. Jejím prostřednictvím může zákazník sledovat trasu a momentální polohu osobních či nákladních automobilů patřících firmě, operativně a snadno organizovat změny těchto tras a zajistit tak maximálně efektivní využití všech zdrojů a přinést tak úsporu času i finančních prostředků.

Princip služby je takový, že uživatel mobilního telefonu je signálem na principu SMS požádán o lokalizaci. Mobilní telefon automaticky zjistí svou polohu vůči nejbližším vysílačům a informaci zašle žadateli, například do podnikového dispečinku. Zde se na počítači na speciální webové stránce s mapou zobrazí přesné místo, kde se příslušný telefon právě nachází. Pro nejkvalitnější a nejrychlejší připojení k internetu je výhodné využít službu společnosti Eurotel HSCSD Fast, která umožňuje 4,5krát vyšší rychlost mobilního přenosu dat v porovnání s běžnou přenosovou rychlostí v síti GSM. Sledování objektů je možné po celé ČR, ve třiceti vybraných velkých městech je určení polohy velice podrobné, je možné nastavit rozlišení mapy až na úroveň jednotlivých ulic. Přesnost lokalizace také samozřejmě závisí na lokální hustotě sítě a na kvalitě příslušného mobilního telefonu. Společnost Eurotel nabízí velice přesný algoritmus pro výpočet polohy a služba Eurotel Mapa Profi tak patří k nejpřesnějším svého druhu. Více informací na http://ma.eurotel.cz

 

Diskuze (5) Další článek: Ceny mobilů Eurotelu na začátku školního roku

Témata článku: Operátoři, O2, EU, Nokia 3310, Philips Azalis 288, Září, Letový řád, Euro

Určitě si přečtěte