Zajímavé příslušenství: chcete veselý telefon?

V dnešním dílu se podíváme na mobilní příslušenství, které má pouze jediný úkol – rozveselit váš mobilní telefon. Budete se divit, ale tyto drobnůstky nejsou určeny pouze adolescentům.
Zajímavé příslušenství: chcete veselý telefon?

Euforie z nově zakoupeného mobilu netrvá věčně a každý se jednou dostane do situace, že se mu jeho mobil přestane líbit. Někteří to vyřeší koupí nového mobilu nebo výměnou krytu. Existují ale i jiná řešení. Třeba připevnění blikající maličkosti. Dnes již nejsou telefony s otvorem pro poutko ničím exotickým, tak proč toho nevyužít. Mobil nemusí dokonce ani zmíněný otvor mít, postačí, když nabízí výměnné kryty. Přívěšek pak lze vložit mezi kryty – vždy je tam malá vůle.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Přívěsky mohou váš mobil rozveselit

Přívěsky můžeme rozdělit do dvou kategorií – na ty které blikají a na ostatní, které se budou jen tak houpat. Blikající přívěsky poznáte podle toho, že mají někde ukrytou malou baterii. V přívěscích zobrazených na obrázcích je baterie ukryta v průhledném plastu, který vypadá jako malá hvězdička nebo lentilka. Zbytek přívěsku tvoří průhledný motiv, který dá vyniknout samotnému blikání. Blikání přichází při každém příchozím hovoru a v jeho průběhu. Přívěsek se také většinou rozbliká, když bude ve vašem okolí někdo telefonovat. Blikání je hodně intenzivní a věřte, že to okolí zaregistruje. I když se to může zdát dětinské, budete s napětím očekávat každý příchozí hovor, jen abyste viděli přívěšek v akci.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Blikající přívěsky

Neblikající přívěsky jsou většinou lépe zpracovány, musí totiž zaujmou i bez blikání. Na pultech obchodů jich najdete nepřeberné množství. Některé jsou vyrobeny z plastu, semiše nebo také z gumy. Z posledně jmenovaného materiálu byly vyrobeny i naše přívěsky, které se vyznačovaly netradiční schopností: mohly totiž koulit oči. Stačil mírný stisk jejich gumového tělíčka a oční bulvy několikanásobně zvětšily svůj objem. Musím přiznat, že je to velmi efektní.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Stačí trochu zmáčknout ... a oči jsou venku

Kromě přívěsků můžete svůj mobil vybavit i nejrůznějšími prkotinami. Jednu dobu byly velmi oblíbené blikající antény. Sami jsme vyzkoušeli malou žábu, která nenahrazuje starou anténu, ale jen ji „vyšperkuje“, protože se na ni pouze nasazuje. Oproti blikajícím přívěskům má jednu podstatnou výhodu – nepotřebuje k blikání žádnou baterii.

Poslední možností, jak vylepšit svůj mobil, jsou samolepky. Najdou se i takové, které rovněž blikají. Zkusili jsme dokonce jednu, která kromě blikání dokázala potlačovat energii vyzařovanou z mobilu. Alespoň to tvrdí výrobce. Ehm.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Samolepka a nasazovací žába

A nakonec jedna rada – nebojte se vyzkoušet legrační příslušenství. Není určeno pouze pro děti. Například takový manažer (se smyslem pro humor) s ním dokáže šokovat daleko více :-).

Přívěsky pořídíte od 69 do 129 Kč.

Mobilní příslušenství zapůjčila společnost C.P.A.

Diskuze (18) Další článek: 23.11.2002 22:10 Automatický tvůrce hudby znamenal vysoké zisky pro řady hráčů

Témata článku: Příslušenství, Zajímavé příslušenství, Telefon


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10