Zajímavé příslušenství: mobil stojící, spící

V dnešním díle se podíváme na čtveřici mobilních trůnů, které obstarávají pohodlí vašemu mobilu ve chvílích klidu. Pokusíme se vám zodpovědět, zdali jsou veselé stojánky praktické nebo naopak.
Zajímavé příslušenství: mobil stojící, spící

Pokud často sedíte u počítače, ať už v kanceláři nebo doma, či přemýšlíte, kam uložit mobil na nočním stolku, možná jste už dospěli k závěru, že potřebujete stojánek. Ten má hned několik praktických vlastností, neboť se vám mobil neválí na stole, ale sedí připraven na svém místě, odkud na něj dobře vidíte a snáze zjistíte, kdo vám právě volá. V obchodech naleznete nepřeberné množství stojánků. Ty můžeme rozdělit na veselé a ty ostatní. Dnes se podíváme na čtveřici veselých stojánků.

Tip: Pokud vám následující stojánky připadají moc dětské nebo nezajímavé, přijďte sem v úterý a přečtěte si recenzi dvou netradičních stojánků, které vás jistě chytí za srdce.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

První ze stojánků je nejveselejší a vypadá jako hračka pro malé děti. Rovněž svým zpracováním budí dojem hračky. Jedná se o vyfouklou umělou hmotu, která je stylizovaná do sedící kočky. Bohužel čínské kočky, která nemá například s českým Mikešem pranic společného. Přesto stojánek působí vesele a bude vhodný pro nejmladší mobilní populaci. Rodiče nemusí mít strach, že by dítě stojánek rozbilo, neboť je v podstatě nerozbitný. Mobil umístěný ve stojánku drží stabilně, ale větší mobily neskrývají náchylnost k vysmeknutí.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Druhý stojánek pochází opět z říše zvířat. Jedná se o delfína, v jehož těle plují dvě kačenky. Jestli má tato kombinace hlubší význam, potom mi zůstal utajen. Tělo delfína je vyrobeno z tvrdého průsvitného plastu. Vnitřní dutinu vyplňují dvě tekutiny. Jedna hustší v modré barvě a druhá řídká a průhledná. Pokud stojánkem zahoupáte, pomyslná hladina se rozvlní a kačenky se začnou pohupovat. Stojánek je uzpůsoben k použití s jakoukoli velikostí mobilu a zejména ve spodní části mobil velmi dobře drží. V horní části trochu překáží čumák delfína a k pohupujícím kačenkám se proto brzy přidá i mobil. Stojánek lze spíše chápat jako dekorační prvek, i když funkční.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Třetí stojánek jsme nejdříve pasovali na úplného outsidera, ale nakonec se z něj vyklubal pomyslný vítěz. Stojánek, který vypadá jako reklamní předmět nějakého čínského výrobce, ocení zřejmě recesisté a všichni se smyslem pro humor. Stojánek je nutné před prvním použitím složit. Po kompletaci se vám odmění vysokou stabilitou na podložce. Vzhled stojánku je opravdu zvláštní, ale brzy si na něj zvyknete a později dokonce oblíbíte. Nejenže nejlépe poskytoval oporu vloženému mobilu, ale také jako jediný uměl upozorňovat na příchozí hovor blikáním. Bliká vždy jedna nebo několik diod ukrytých v zvýrazněném motivu na přední části.   

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Posledním, dnes představeným, je stojánek s fotbalovými motivy. Ten lze používat na desce stolu, ale také v automobilu. V balení totiž naleznete i prostředky, jak jej v autě uchytit. Protože se při použití v autě předpokládá, že mobil bude ze stojánku vyskakovat, disponuje stojánek mechanismem podobným jako svěrák. Mobil do stojánku vložíte a tlakem přisunete bočnice co nejblíže k mobilu. Zablokované bočnice uvolníte žlutým tlačítkem, které se ukrývá na boku stojánku. I přes fotbalový motiv vypadá tento stojánek nejdecentněji a proto je určen všem, bez rozdílu věku.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Pořizovací hodnota stojánků se pohybuje v rozmezí 190 až 200 Kč.

Mobilní příslušenství zapůjčila společnost BV-com.

Diskuze (11) Další článek: 30.11.2002 00:40 Pozdrav všem hráčům od GM

Témata článku: Příslušenství, Mobil, Zajímavé příslušenství, Sto

Určitě si přečtěte