Zajímavosti a bonusy

Chcete vědět kolik lidi 20Lives hraje, nebo jak by vypadaly videa z neúspěšných životů? Nebo co takhle nějaké bonusy .. Pobavte se ještě, než bude finále.

Počet soupeřů:

Zajímalo by vás kolik lidí aktivně hraje letošní Nokia Game. Když se hrál desátý život, tak se toto číslo pohybovalo na hodnotě 580 431 hráčů. Nemyslím si, že by se příliš změnilo. Maximální počet byl letos stanoven na 750 000 registrací. Více vám (možná) řekne tento novinový ústřižek.

 

Něco na sosnutí:

Chcete si stáhnout bonusy za jednotlivé životy? Zkuste odkaz http://www.20lives.com/downloads/life_**.zip a **nahraďte číslem 2..19. Nebo prostě klikněte na jeden z následujících odkazů:
[02] [03] [04] [05] [06] [07] [08] [09] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19]

 

Více ze života:

Když hrajete život, nejspíš ho hrajete tak, že chcete vyhrát / přežít. Co ale udělat pravý opak. Nezajímá vás, jak by to dopadlo? Něco co si pustit nezařazené sekvence a zvuky z jednotlivých životů. K těmto účelům můžete použít přehrávače na stránkách:
http://www.nogaworld.nl/players.php
http://www.feedhorn.nl/articles.php?lng=en&pg=394

Je pěkné vidět Bobyho ničit pokoj, smutnou Zoe, vidět jak vypadá zpackaný život za některé postavy, naštvaný Viktor na svou mluvčí a podobně. V diskuzi můžete napsat život a číslo videa, které se vám zdá zajímavé. Ať se taky poučíme ..

Pár odkazů na další stahování:

Tak třeba tohle:
http://www.lagaa.net/20lives/download.php
http://www.20lives.org/Downloads.asp

Témata článku: Zajímavosti, Bonus

Určitě si přečtěte

Revoluce, kterou nikdo nežádal. ZTE Axon M je „první skládací mobil na světě“

Revoluce, kterou nikdo nežádal. ZTE Axon M je „první skládací mobil na světě“

** ZTE mluví o revoluci, ale první rozhodně není. ** Práce se dvěma displeji vypadá skvěle, ale není kompromisů až příliš? ** Nejvíce vadí předěl mezi displeji, značné rozměry a malá baterie.

Včera | Kůžel Filip | 25

iPhone 8 v akci. Není to jen zbytečná předehra k iPhonu X

iPhone 8 v akci. Není to jen zbytečná předehra k iPhonu X

** Ano, takhle má vypadat evoluce iPhonu. ** Klasické dilema zda upgradovat nebo ještě počkat naboural iPhone X. ** Je levnější a má argumenty. Osmička je iPhone, který dává smysl.

12.  10.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan, Michlovský Jakub | 131