Zatím nejhezčí Alcatel se ukazuje. „Pětka“ bude mít tři strany displeje bez rámečků

Zatím nejhezčí Alcatel se ukazuje. „Pětka“ bude mít tři strany displeje bez rámečků

Novinky pro rok 2018 připravuje také značka čínského koncernu TCL – Alcatel. Kromě toho, že letos přejde na nový systém značení, poprvé také představí model s bezrámečkovým designem. Produktovou fotografii zveřejnil novinář portálu Venture Bear Evan Blass. Alcatel 5 má být nejvyšším modelem značky, která letos už nemá se svými modely překračovat práh střední třídy.

Klepněte pro větší obrázek

Alcatel 5 nabídne zdařilý moderní design se štíhlým profilem a převážně kovovou konstrukcí. Hlavním lákadlem bude širokoúhlý displej se třemi bezrámečkovými stranami. Pouze čelo zařízení bude konvenční velikosti a ukryje telefonní sluchátko, senzory a také duální selfie fotoaparát.

Fotoaparát na zádech bude už jen s jedním objektivem, ale zato s dvoutónovým bleskem. Na zádech najde místo také čtečka otisků. Zbylá výbava zatím zůstává zahalena tajemstvím. Novinku by teoreticky mohl Alcatel představit už na nadcházejícím veletrhu CES v Las Vegas, ale pravděpodobnější je premiéra na únorovém čistě mobilním veletrhu MWC v Barceloně. Na pozdější termín by také mohlo ukazovat datum na displeji produktového renderu.

Jedna z posledních novinek Alcatelu, Idol 5S:

Diskuze (9) Další článek: Spotify je nejúspěšnější hudební služba. Za poslech platí 70 milionů lidí

Témata článku: Alcatel, Smartphony, Střední třída, Spekulace, Bezrámečkový displej, Fotoaparát, MWC, Kovová konstrukce, CES, Barcelona, Širokoúhlý displej, Design, TCL, Duální selfie, Model, Displej, Telefonní sluchátko, Hlavní lákadlo, Dvoutónový blesk, Zbylá výbava, Mobilní veletrh, Nadcházející veletrh, Poslední novinka, Nejvyšší model, Bezrámečkovým design

Určitě si přečtěte