Závody v obřích autech a vesmírná střílečka (Java hry)

Zúčastněte se vesmírné bitvy ve stylu hvězdných válek. Vyzkoušejte, jak probíhají závody v poušti, na vulkánu i na ledovci.

Hned dvakrát se s dnešními Java hrami podíváme do vesmíru - v Galaxy on Fire se utkáme v intergalaktické bitvě s dalšími kosmickými loděmi, Star Defence prověří vaše strategické schopnosti vesmírné obrany. Pro fanoušky závodních her jsou připraveny obří trucky, Blades and Magic je hodně povedené RPG pro mobily. V závěru článku si nezapomeňte ověřit, zda váš telefon vybranou hru podporuje.

Galaxy on Fire

Akční střílečka Galaxy on Fire vás zavede rovnou doprostřed intergalaktické bitvy, podpořené nevšedními vesmírnými postavami a také kosmickým příběhem. Cestou skrz galaxii absolvujete různé úkoly, které dostáváte od klientů – nejhledanějších kriminálních živlů celé galaxie. Proč byste je ale nevzali, za utržené peníze můžete koupit lepší kosmickou loď a pořádně ji vytunit. Připravíte se tak na obrovskou bitvu, v níž se utkáte s dvaceti dalšími kosmickými koráby. Grafika je parádní a pokud jste příznivci žánrů podobných Hvězdným válkám, Galaxy on Fire vás bude bavit opravdu dlouho.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Galaxy on Fire (akční, bojová):

  • CZ: SMS ve tvaru CPS HWEZN odešlete na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)
  • SK: SMS v tvare CPS HWEZN odošlite na číslo 7031 (cena 108 Sk)

Burning Tires

Závody s pořádnou dávkou adrenalinu a navíc na těch nejneuvěřitelnějších místech planety, to je 3D závodní hra Burning Tires. V obrovských terénních autech ne nepodobných těm z amerických exhibic Monster Truck se budete přetlačovat, předjíždět a vytěsňovat z dráhy na ledových pláních Antarktidy, mezi běsnícími sopkami nebo na vyprahlé poušti. Celkem je před vámi 12 tratí s různou obtížností terénu, v autech si i pořádně zaskáčete. Nejrůznějších závodních her jsou spousty, Burning Tires si ale budete chtít vyzkoušet už kvůli těm obřím truckům.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Burning Tires (závodní):

  • CZ: SMS ve tvaru CPS HRCSD odešlete na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)
  • SK: SMS v tvare CPS HRCSD odošlite na číslo 7031 (cena 108 Sk)


Blades and Magic

Blades and Magic v sobě kombinuje akční RPGčko s 3D bojovkou. Ve hře na sebe vezmete roli mladého válečníka Bryna z klanu Grimblade, který je vybaven základními zkušenostmi v boji s mečem a s magií. Dozvíte se také, že vládce Balrazhul vyslal mocnou armádu do Severních provincií a na vás je pochopitelně celou zemi zachránit. Mezi jednotlivými úkoly se posouváte na mapě. Za každý úkol nebo usmrceného nepřítele získáváte nové zkušenosti, které můžete využít buď ke zlepšení svých bojových nebo kouzelnických kvalit. V povedené 3D grafice absolvujete celkem devět kapitol a na úplný konec vás čeká souboj se samotným Balrazhulem. Je jen na vás, zda ho zdoláte silou meče nebo účinností kouzel.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Blades and Magic (RPG):

  • CZ: SMS ve tvaru CPS HQBQA odešlete na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)
  • SK: SMS v tvare CPS HQBQA odošlite na číslo 7031 (cena 108 Sk)

Star Defence

Píše se rok 2107. Země je po desetiletí zmítána válkou mezi aliancemi WGi a DCa. Dlouhotrvající válka vedla k totálnímu úbytku nerostných surovin na planetě Zemi. Boje se přenesly i na vesmírné stanice zabezpečující dodávky surovin z okolních planet. Jejich obrana je prioritou číslo jedna. Jako velitel základny NCX87 musíte postupně vybudovat vesmírnou elektrárnu, jejíž energií budete poté zásobovat kulometné věže. Na stavbu máte ovšem omezené prostředky, a tak budete muset některé věže přemisťovat, abyste odrazili všechny útoky. Hra se stává po chvíli jednotvárnou, k atraktivitě nepomáhá ani jednoduchá grafika.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Star Defence (strategie):

  • CZ: SMS ve tvaru CPS HXBDW odešlete na číslo 900 09 50 (cena 50 Kč)
  • SK: SMS v tvare CPS HXBDW odošlite na číslo 7031 (cena 68 Sk)

Doplňující informace

Hry jsou v češtině nebo slovenštině, může se ale stát, že pro váš mobil nejsou lokalizovány. V tomto případě vám bude doručena anglická verze.

Pro zjištění podpory vybraného obsahu vaším telefonem pošlete SMS s textem:

  • pro CZ: STAHNU[mezera]KOD na číslo 900 09 03 (cena za SMS je 3 Kč)
  • pre SK: STAHNU[mezera]KOD na číslo 7036 (cena za SMS je 2,40 Sk)

KOD je pětipísmenný objednací kód a je uveden u každé nabídky. Příklad: STAHNU HABCD

Cena za stažená data se řídí dle ceníku vašeho mobilního operátora. Před stažením si zkontrolujte, zda máte dostatek volné paměti v telefonu. Telefon musí mít aktivován a správně nastaven WAP, telefony Siemens navíc nastaven i tzv. Java profil – pomůže vám infolinka vašeho mobilního operátora. V případě objednávky na nepodporovaný telefon vám MobilBonus hru zdarma vymění za jinou.

Technicky zajišťuje MobilBonus, s. r. o., help@mobilbonus.cz, infolinka +420 777 717 535 (Po–Pá 9:00–17:00).


Tip

Chcete být informováni o mobilních technologiích? Jak si nastavit informační newsletter čtěte zde.

Témata článku: Software pro mobily, Vesmír, Úplný konec, Java, Vesmírná střílečka, Klan, Závod, Auto

Určitě si přečtěte

Program Upcycling dá druhý život odloženým telefonům. Třeba mohou vydělávat těžbou Bitcoinu

Program Upcycling dá druhý život odloženým telefonům. Třeba mohou vydělávat těžbou Bitcoinu

** Máte starší telefon který nepoužíváte? Nevyhazujte jej. ** S projekty UpCycling mu můžete dát nový smysl. ** Může z něj být třeba herní konzole, kamerový systém či stroj na těžbu Bitcoinu

5.  11.  2017 | Miksa Martin | 2

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

9.  10.  2017 | Láska Jan | 2

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

** Od představení Androidu 8.0 Oreo uběhl více než měsíc ** Jak zareagovali výrobci a které telefony se něj mohou těšit? ** Začněmě hezky podle abecedy.

28.  9.  2017 | Miksa Martin | 9