Zázračné Oskarty zlevnily. Pročpak asi?

Před časem jsme vám přinesli článek o zázračných Oskartách, které nelze nikde dohledat, jsou naprosto anonymní a proto stojí 500 Kč. Naše zázračná prodejna je sice už nenabízí, zato prodává normální Oskarty za 450 Kč. A jakou s pohádkou přichází nyní?
Zázračné Oskarty zlevnily. Pročpak asi?

Proč jsou „normální“ Oskarty tak drahé

Prodejna společnosti Trend, s. r. o., v Bystřici pod Hostýnem má stabilně extra nabídku Oskaret. Tentokrát si u ní můžete za 450 Kč vybrat Oskartu s jakýmkoliv číslem, které mají na skladě. To určitě stojí za zvážení, když si u Oskara - podle slov prodavače - číslo na přání nikde nemůžete vybrat.

Za Oskartu s číslem, které si sami vyberete z aktuální nabídky pěti až deseti SIM karet tedy zaplatíte „pouhých“ 450 Kč. Ovšem za Oskartu s číslem na přání, kdy si můžete vybrat jakékoliv číslo z řad 07761xxxxx až 0776350000, které je ještě volné, zaplatíte u Oskara pouhých 400 Kč. Tuto informaci nám poskytli přímo u Oskara. Prodavač ale říkal, že Oskar tuto službu nenabízí. Že by se tedy opět snažil uvést zákazníka v omyl?

Jak dopadly zázračné Oskarty za 500 Kč

Poté, co MobilMania v tomto článku upozornila na tohoto prodejce, který nabízel Oskarty za 500 Kč s nepravdivým a lživým odůvodněním vyšší ceny, začal se o nastalou situaci zajímat také samotný Oskar, respektive Český Mobil, který síť Oskar provozuje. Jak nás informoval jeho tiskový mluvčí, společnost Trend, s. r. o., Bystřice pod Hostýnem, byla písemně informována o tom, že její neoprávněná distribuce Oskaret za částku vyšší než obvyklou poškozuje dobré jméno společnosti Český Mobil a že pokud Trend tuto neoprávněnou distribuci Oskaret neprodleně neukončí, Český Mobil bude celou situaci řešit soudní cestou.

Jaká byla reakce? Výše jmenovaná společnost „zlevnila“ Oskarty z 500 Kč na 450 Kč a změnila „legendu“, pod kterou Oskarty prodává. Namísto anonymních karet SIM si nyní můžete vybrat číslo na přání (rozumějte z aktuální nabídky Oskaret v prodejně), což, dle slov prodavače, u Oskara vůbec nejde (článek o tom, že číslo na přání nabízí Oskar i u Oskaret si můžete přečíst zde).

Jaký asi bude další Oskarův postup?

Ihned, jak jsme zjistili, že situace s Oskartami se v dané prodejně v podstatě nezměnila, kontaktovali jsme tiskového mluvčího společnosti Český Mobil. Ten uvedl, že Oskar na výše jmenovaný dopis nedostal od společnosti Trend, s. r. o., Bystřice pod Hostýnem, žádnou odpověď. Vzhledem k tomu, že tato společnost nadále neoprávněně distribuuje Oskarty za vyšší ceny než ceny obvyklé, které navíc odůvodňuje nepravdivými argumenty, bude Oskar s touto společností pravděpodobně problém řešit soudní cestou. Pokud jste ale náhodou v této prodejně zakoupili Oskartu za zmiňovaných 450 Kč a prodavač vás uvedl záměrně v omyl, tak jako nás, tak po něm můžete zkusit padesátikorunu zaplacenou za výběr čísla, které, podle prodavače, Oskar neposkytuje, požadovat zpět.

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Oskar

Určitě si přečtěte

Nokia 8 v prosincovém ceníku Vodafonu. „Pětka“ zlevnila pod 5 tisíc

Nokia 8 v prosincovém ceníku Vodafonu. „Pětka“ zlevnila pod 5 tisíc

** Ve zvýhodněné kategorii „pro věrné“ je tento měsíc 13 modelů ** Prosincovou novinkou je nejvybavenější Nokia s „čistým“ Androidem ** Pokud upíšete duši na dvě léta, dostanete slevu 2 000 Kč

4.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 3

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34

StreamOn a Video Pass: T-Mobile a Vodafone mají průšvih a měli by jej rychle napravit

StreamOn a Video Pass: T-Mobile a Vodafone mají průšvih a měli by jej rychle napravit

** T-Mobile s Vodafonem představili balíčky pro neomezené video ** Ale pozor, reklamy třeba na YouTube, ukrajují ze základního limitu ** Nevědomky tak můžete prosurfovat cenná data a dokupovat další

17.  11.  2017 | Pospíšil Aleš | 39