Zcela bezdrátové špunty Honor FlyPods Lite jsou v prodeji. Na jedno nabití hrají tři hodiny

Honor rozšířil řadu svého značkového příslušenství o model zcela bezdrátových sluchátek Honor FlyPods Lite. Svým tvarem nemohou nepřipomenout AirPods od Applu, mají ale na rozdíl od pecek špuntové provedení, které mnohým lépe sedí v uších. A také cenovka je výrazně příznivější – sluchátka stojí 2 499 Kč. Vybírat můžete mezi černou a bílou verzí.

Součástí sluchátek je dobíjecí pouzdro (ještě se starším microUSB konektorem), ze kterého dobijete sluchátka do plné kapacity celkem 3×. Jeden cyklus nabití sluchátek trvá hodinu, následně můžete poslouchat až tři hodiny. Čtvrt hodina nabíjení ale postačí až na půldruhé hodiny poslechu. Sluchátka jsou odolná proti vodě a prachu podle stupně krytí IP54, snesou tedy například déšť nebo pot.

Sluchátka neslouží pouze k poslechu hudby – díky dvojici vestavěných mikrofonů na každém z nich můžete vyřizovat i telefonní hovory. Přijetí příchozího hovoru (a také jeho ukončení) probíhá dvojím poklepáním na libovolné sluchátko. Sluchátka se spolu s telefon spojí pomocí Bluetooth 4.2, použít je můžete s Androidy i iPhony.

Diskuze (4) Další článek: IKEA si posvítí na zvuk. Společně se Sonosem představuje lampu a polici s Wi-Fi reproduktory

Témata článku: Honor, Nákup a ceny, Příslušenství, Bezdrátová sluchátka, Sluchátka, Huawei Technologies, Nová strategie, Značka, AirPods od Applu, Divize, Carrier, Sesterská značka, Flypods Lite


Určitě si přečtěte