Ze světa mobilů: oholte svůj mužný vous Nokií 5110

Máme šokující obrázek nově připravovaného mobilního telefonu Nokia. Samsung dokázal vyrobít mobil s barevným displejem v neuvěřitelných rozměrech a víme také, kde a jak zatlačit na mobilní operátory, aby snížili své ceny!
Ze světa mobilů: oholte svůj mužný vous Nokií 5110

Klepněte pro větší obrázekNová práce pro Nokii

Nokia ohlásila za poslední čtvrtletí pokles prodeje o pět procent. Zdá se však, že se karta brzy zase obrátí, protože Nokia vyvíjí se svým novým strategickým partnerem nový produkt.
Podle spekulací internetového serveru Wap.com je podle prosakujících informací jediným vhodným strategickým partnerem pro Nokii koncern Philips. Philips se snaží vyrábět vlastní mobilní telefony, silný je ale v jiné oblasti, kterou jsou holící strojky. Jak by mohl vypadat jejich podobný produkt, můžete vidět na obrázku. Koupíte si jej?

Každý správný muž, používá Nokia nůž!

Hromady barviček

Nová technologie výroby barevným displejů přinese konečně kopce barviček do všech mobilních telefonů a kapesních počítačů.
Samsung jako první představil svůj nový mobil SPN-N200, který přesto, že má barevný displej, činí je tloušťka pouhý jeden centimetr. Tento telefon je však určen pro japonského operátora DoCoMo a v Evropě si na něj budeme muset ještě nějaký čas počkat. Tento nový typ displejů by se však měl velmi brzy objevit také v mobilech Ericsson, takže se zřejmě máme na co těšit.

Barva k barvě sedá, černá modrou hledá.

Nechcete platit svým operátorům?

Nechte platit svým operátorům každý měsíc za využívání jejich služeb vysoké částky? Zkuste se inspirovat v daleké Indii.
Tam se totiž konala velká stávka proti účtování poplatků za textové zprávy. V průběhu této třídenní stávky měli všichni účastníci vypnuté mobilní telefony ze kterých netelefonovali ani neposílali textovky. Celou stávku prý zorganizovalo pouhých deset lidí, kteří textovkami vyzvali ke stávce víc než 70 procent indických majitelů mobilních telefonů.

Proletáři všech zemí, spojte se!

Diskuze (6) Další článek: Zajímavost z domova: karta SIM přežila 24 hodin v trávícím traktu

Témata článku: Nová práce, Mobil, Strategický partner, Svět


Určitě si přečtěte

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

** Do telefonu si instaluji vždy zhruba padesátku aplikací ** Nejčastěji jsou zastoupeny aplikace pro sport a zpravodajství ** Najdou se však i některé nešvary (hry), kterými si občas krátím čas

Milan Měchura | 14

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 29

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 20