Ze světa módy: nevíte, kam s mobilem?

Nevíte, kam odložit mobilní telefon? Ztratili jste jej, protože nebyla k dispozici kapsa na uložení? Tohoto se nyní už opravdu obávat nemusíte. Snad jen, abyste si vzpomněli na tu správnou kapsu.
Ze světa módy: nevíte, kam s mobilem?

Nosíte s sebou denně spousty zařízení, jako mobilní telefony, kapesní počítače, vysílačky a další? A nechce se vám tahat na zádech velký a nemotorný batoh? Nestačí vám kapsy u bundy a u kalhot? V tom případě jste ideálním zákazníkem firmy ScotteVest, která se zabývá šitím „mnohokapsového“ oblečení. K dispozici je nejnovější sada oblečení označená jako Three.O.

Začněme pěkně odspodu. Nevím, jak vy, ale já osobně si mobilní telefon nechávám vždy v kapse u kalhot. Je to totiž jediná záruka, že jej nikde nezapomenu, protože je neodložím zas tak snadno jako bundu nebo svetr. Zde přichází ScotteVest s nabídkou kalhot SeV Hidden Cargo Pants. Kromě mobilního telefonu a kapesního počítače zůstane místo ještě na klíče od domu, pager nebo digitální fotoaparát. Na výběr jsou pak dvě barevné verze - světle šedé a tmavě zelené. Více podrobností, včetně detailního popisu kapes, si můžete prohlédnout i ve formátu Macromedia Flash.

I když zima už klepe na dveře, teploty zatím klesají pod bod mrazu jen k ránu a v noci. Na nošení ve dne je pak ideální tlustší vesta, kterou jednoduše hodíte na mikinu a nemusíte se bát, že by vám byla zima. I zde přichází ScotteVest s řešením. SeV Classic Vest obsahuje opět spoustu místa nejen pro mobilní telefon, ale mnoho dalších věcí, které nosíte nebo můžete nosit denně po kapsách. Vybavena je také držákem na sluchátka zabudovaným přímo v límci. Podrobný popis si můžete přečíst zde. Lépe než dlouhé vyprávění tentokrát asi poslouží obrázky. Ještě dodám, že vesta je nabízena v černé a tmavě šedé barevné kombinaci.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Někomu však vesta bez rukávů moc nevyhovuje. Byla by škoda tímto přijít o klientelu. I proto v nabídce najdeme lehčí sportovní bundu Three.0 Spring Fall. Ta je ideální jak na jarní období, tak na deštivý podzim. Vyrobena je z lehkého materiálu, takže se výborně nosí. Navíc v ní najdete 31 kapes, do kterých lze kromě osobního automobilu uložit snad všechno. Stejně jako vesta Classic disponuje i jednoduchým držákem na sluchátka umístěným přímo v límci. Dodávána je podle domovských stránek ve světle šedé a olivově zelené barvě.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Další verzí sportovní bundy je Three.0 Fleece. Už na první pohled vidíte, že je vyrobena z příjemného a teplého materiálu. Navíc disponuje odepínatelnými rukávy, dvanácti kapsami a odepínatelnou vnitřní vrstvou, takže když venkovní teplota stoupne, nemusíte se bát. Obávat se není třeba ani zimy, protože Three.0 Fleece je vybaven technologií Coolmax, která vám zajistí stálou vnitřní teplotu. Vybrat si můžete ze dvou tmavých verzí. Pokud vás tato bunda zaujala, přečtěte si více.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Nebo dáváte před sportovním oblečením raději přednost kůži? Ani na vás výrobce nezapomněl a nabízí slušivou bundu Three.0 Leather. Na první pohled vypadá jako většina ostatních kožených bund. Uvnitř však skrývá 28 skrytých kapes, do který opět uložíte téměř vše. Tentokrát není na výběr barva a budete muset vystačit s klasickou černou. Ale pozor! Jde o limitovanou edici, takže pokud budete mít zájem, měli byste si pospíšit. Cenu a další podrobnosti najdete zde.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

A pokud ani kůže nevyhovuje, tak pak už snad jen nějaký společenský, ale zároveň sportovní oblek. Co třeba TEC Sport Jacket? Vypadá sice jako obyčejné sako, ale po podrobnějším prozkoumání najdete nejméně 14 skrytých kapes. Ani zde si bohužel nemůžete vybrat barvu - v nabídce je jen tmavá námořnická modř doplněná třemi elegantními knoflíky na zapnutí. Podrobnosti včetně rentgenového pohledu na vnitřek hledejte na stránkách firmy.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Výrobky ScotteVest v České republice bohužel nekoupíme.

Témata článku: Příslušenství, Mobil, Sportovní oblečení, Svět, Mód

Určitě si přečtěte