Žertovné příslušenství: mrkající potvůrky pro vaše mobily

Především u mladé generace jsou velmi populární různé barevné kryty či žertovné obaly. Již vás nebaví květinkový housing vašeho mobilu nebo blikající anténka? Pak tedy musíte mít mrkající přívěsky s roztomilou rolničkou.
Žertovné příslušenství: mrkající potvůrky pro vaše mobily

Stačí se téměř kdekoli pozorně rozhlédnout kolem sebe - vidíme to stejně dobře v tramvaji jako v metru. Ptáte se co? No přece desetitisíce uživatelů mobilních telefonů. A všimli jste si, kolik z nich má své mobilní telefony upraveny k nepoznání? Je jich skutečně požehnaně - zatímco tady paní zvolila decentní kryt s motivem divoké tygří kůže, náctiletá dívenka naproti mačká v rukách malého růžového medvídka, kterému mezi oušky čouhá klacíček antény. Přizpůsobování mobilů je dnes  zkrátka a jednoduše více než módní záležitostí.

To na východě je to podobné - mobilní telefonisté v zemi vycházejícího slunce naopak nedají dopustit na nejrůznější barevné šňůrky, poutka, provázky či barevné přívěsky, kterými své mobily vylepšují. Skutečně je tomu tak - nenajdete zde totiž ani jediný mobilní telefon, který by nebyl vybaven dírkou pro pověšení čehokoli. Japonci přívěsky prostě milují a je jim úplně jedno, zda blikají, vibrují či dokonce mrkají. Právě mrkající přívěsky mám nyní v redakci.

Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek

Kuk na mě!

Tyto malé přívěsky jsou skutečně roztomilé a všechny mají jedno společné - stisknete-li je kdekoliv na jejich tělíčku, vyvalí na vás svá obrovská a roztomilá kukadla. Protože přívěsků je skutečně velké množství, určitě si ten svůj velmi snadno vyberete: zatímco vegetariáni raději sáhnou po mrkajícím ovoci či zelenině, vyznavači Linuxu zatouží po roztomilém tučňáčkovi a všichni ostatní si mohou vybrat například rohatou krávu nebo žlutou kačenku. A kdyby vám bylo náhodou smutno, rozveselí vás malá rolnička.

Nejlepší představu o funkci těchto přívěsků si uděláte z ilustračních obrázků. Závěrem musím také dodat, že především něžná polovina naší populace si tyto zvířátka skutečně zamilovala a kdekoli jsme se s nimi objevili, sklízeli jsme nečekaný obdiv. Tedy nikoli my, ale mrkající přívěsky na našich mobilních telefonech.

Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek

Ve zkratce:

 • Zdroj: C. P. A.
 • Telefon: 0406 897290
 • Cena: 85 korun

Témata článku: Příslušenství

14 komentářů

Nejnovější komentáře

 • Sleepy.664 6. 7. 2002 19:58:33
  No...to delaj asi ty kukadla... maly deti maj taky velky oci, aby byly...
 • 30. 3. 2002 19:19:33

  Plne souhlasim-je to zbytecne utraceni penez.

 • Vladislav Janeček 3. 3. 2002 18:48:40
  Přívěsky jsou v nabídce CPA novinkou, proto je nemají ještě na webu. Mělo...
Určitě si přečtěte

Chytrý adaptér NextDrive Plug a webová kamera NextDrive Cam S: osobní cloud s dohledem

Chytrý adaptér NextDrive Plug a webová kamera NextDrive Cam S: osobní cloud s dohledem

** Chytrý adaptér do zásuvky poslouží jako osobní cloud ** Pomocí webové kamery získáte dálkový dohled ** Mobilní aplikace umožní rychlý přístup na disk, flasku nebo webovou kameru

20.  7.  2017 | Michlovský Jakub | 1


komerční sdělení

Komerční sdělení