Žhavé drby od Oskara

Víme, co bude příští rok s Dohodou s Oskarem. Zjistili jsme, že Oskar chystá pro stávající zákazníky výhodnou akci, v jejímž rámci mohou získat za výhodnou cenu nový telefon. A ještě to není zdaleka všechno.
Žhavé drby od Oskara

Ačkoli následující informace nejsou oficiální a nelze vyloučit, že nakonec třeba ještě něco bude trochu jinak, máme dobré důvody, proč jim věřit.

Co bude s Dohodou s Oskarem?

Dohoda s Oskarem patří mezi nejstarší tarifní programy, se kterými Oskar na jaře roku 2000 vstoupil na český trh. Její podmínky jsou až neuvěřitelné: za necelých šest set korun měsíčně nabízí tři sta volných minut, k tomu velmi použitelné minutové sazby a příjemné ceny za SMS. Podmínkou získání tarifu však bylo uzavřít s operátorem smlouvu na několik let a v podmínkách se dala také najít zmínka o tom, že Oskar může program po 31. prosinci 2003 zrušit. Osud Dohody byl v minulosti velmi nahnutý, o čemž se můžete přesvědčit v našem článku z loňského června.

Konec roku a s ním i hraniční datum se neúprosně blíží a uživatelé „Dohody“ se oprávněně ptají, co s nimi bude dál. Budou mít nejspíš radost, protože se vůbec nic nestane: Dohoda s Oskarem bude pokračovat dál za stejných podmínek. Je jen nutné počítat s tím, že Oskar tento tarif nebude příliš podporovat a nové akce bude směřovat jen na tzv. tarify nové generace. Stejně se ale operátor chová už delší dobu.

Dotovaný mobil pro zasloužilé zákazníky

Pokud jste zákazníkem Oskara alespoň dva roky, používáte Tarif nové generace a máte naprosto bezchybnou platební morálku, budete si moci koupit nový mobilní telefon za zvýhodněnou cenu. Výše slevy závisí na tarifu, který zrovna používáte: jestliže máte například tarif Řekni mi, bude vás telefon stát víc než majitele tarifu Nezavěšuj. Je to stejné jako politika Oskara při nákupu nových telefonů, i v tomto případě platí podmínka uvázat se na následujících pět měsíců; to by však u věrných zákazníků neměla být velká překážka.

Tip: aktuální ceník mobilních telefonů Oskara včetně zvýhodněných cen najdete na webových stránkách

Telefon za zvýhodněnou cenu bude možné tímto způsobem objednat pouze na Oskarlince *077, 800 77 00 77, nikoli v obchodech.

Ještě pár drobností

Ale opravdu ještě jednou upozorňuji na to, že naše informace nejsou oficiální a že se může případně ještě něco změnit.

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Motorola T720i, Nokia 3310, Nokia N-Gage, Siemens A50, Oskar

Určitě si přečtěte

Vodafone rozsekal internet. Dílky jsou neomezené, první dva stojí po 99 Kč

Vodafone rozsekal internet. Dílky jsou neomezené, první dva stojí po 99 Kč

** Vodafone hlásá revoluci, ale jednoduché to mít nebude ** Pass jsou příplatkové balíčky pro sociální sítě, chatovací aplikace, hudbu a video ** Uživatelé budou zmatení, který provoz se kam počítá

5.  10.  2017 | Kůžel Filip, Posejpal Jan | 81

V říjnu se u Vodafonu urodilo: iPhone 8, nebo nejmenší superphone Xperia XZ1 Compact

V říjnu se u Vodafonu urodilo: iPhone 8, nebo nejmenší superphone Xperia XZ1 Compact

** Nový iPhone 8 startuje na ceně 20 977 Kč, starší modely padly o tisíce ** Další podzimní novinkou je Xperia XZ1 od Sony včetně verze Compact ** Ostatní modely šly s cenou dolů až o tisícovku, třeba Huawei P9 lite

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 5

Smart Tab N8: Konkurence spí, Vodafone podřimuje [recenze]

Smart Tab N8: Konkurence spí, Vodafone podřimuje [recenze]

** Nový tablet od Vodafonu má 10palcový displej a podporuje LTE ** Konkurenční výhodou je téměř čistý Android 7.0 Nougat ** Na jedno nabití bez problémů vydrží i celý týden

29.  9.  2017 | Měchura Milan | 27

Vodafone v září: Samsung Galaxy Note 8 a akce na modely S8 a S8+

Vodafone v září: Samsung Galaxy Note 8 a akce na modely S8 a S8+

** Za 8 377 Kč pořídíte solidně vybavený LG Q6 s 13 MPx fotoaparátem ** Za solidních pět a půl tisíce je k mání hliníková Nokia 5 ** Chcete-li slevu, pár měsíců starý LG G6 zlevnil o 3 000 Kč

30.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 3