Žhavé drby od Oskara

Víme, co bude příští rok s Dohodou s Oskarem. Zjistili jsme, že Oskar chystá pro stávající zákazníky výhodnou akci, v jejímž rámci mohou získat za výhodnou cenu nový telefon. A ještě to není zdaleka všechno.
Žhavé drby od Oskara

Ačkoli následující informace nejsou oficiální a nelze vyloučit, že nakonec třeba ještě něco bude trochu jinak, máme dobré důvody, proč jim věřit.

Co bude s Dohodou s Oskarem?

Dohoda s Oskarem patří mezi nejstarší tarifní programy, se kterými Oskar na jaře roku 2000 vstoupil na český trh. Její podmínky jsou až neuvěřitelné: za necelých šest set korun měsíčně nabízí tři sta volných minut, k tomu velmi použitelné minutové sazby a příjemné ceny za SMS. Podmínkou získání tarifu však bylo uzavřít s operátorem smlouvu na několik let a v podmínkách se dala také najít zmínka o tom, že Oskar může program po 31. prosinci 2003 zrušit. Osud Dohody byl v minulosti velmi nahnutý, o čemž se můžete přesvědčit v našem článku z loňského června.

Konec roku a s ním i hraniční datum se neúprosně blíží a uživatelé „Dohody“ se oprávněně ptají, co s nimi bude dál. Budou mít nejspíš radost, protože se vůbec nic nestane: Dohoda s Oskarem bude pokračovat dál za stejných podmínek. Je jen nutné počítat s tím, že Oskar tento tarif nebude příliš podporovat a nové akce bude směřovat jen na tzv. tarify nové generace. Stejně se ale operátor chová už delší dobu.

Dotovaný mobil pro zasloužilé zákazníky

Pokud jste zákazníkem Oskara alespoň dva roky, používáte Tarif nové generace a máte naprosto bezchybnou platební morálku, budete si moci koupit nový mobilní telefon za zvýhodněnou cenu. Výše slevy závisí na tarifu, který zrovna používáte: jestliže máte například tarif Řekni mi, bude vás telefon stát víc než majitele tarifu Nezavěšuj. Je to stejné jako politika Oskara při nákupu nových telefonů, i v tomto případě platí podmínka uvázat se na následujících pět měsíců; to by však u věrných zákazníků neměla být velká překážka.

Tip: aktuální ceník mobilních telefonů Oskara včetně zvýhodněných cen najdete na webových stránkách

Telefon za zvýhodněnou cenu bude možné tímto způsobem objednat pouze na Oskarlince *077, 800 77 00 77, nikoli v obchodech.

Ještě pár drobností

Ale opravdu ještě jednou upozorňuji na to, že naše informace nejsou oficiální a že se může případně ještě něco změnit.

Diskuze (113) Další článek: Philips 330: véčko za čtyři a půl (test)

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Motorola T720i, Nokia 3310, Nokia N-Gage, Siemens A50, Oskar, Velká překážka

Určitě si přečtěte