Zimní novinky u T-Mobile

Novinky v síti T-Mobile potěší nejednoho mobilního uživatele, který se rozhodl strávit zimní radovánky v zahraničí, ale i tuzemský uživatel nepřijde zkrátka. Většina avizovaných novinek se týká multimediálních zpráv MMS.
Zimní novinky u T-Mobile

Od včerejšího dne mohou uživatelé sítě T-Mobile využívat hned několik novinek i při pobytu v zahraničí.

T-Mobile rozšířil nabídku MMS služeb o zasílání krátkých videosekvencí - Video MMS. Videonahrávky v Klepněte pro větší obrázekdélce patnácti sekund se musí vtěsnat do 95 kB a odesílat je mohou pouze uživatelé vlastnící mobilní telefon Nokia 7650, na který byla nahrána speciální aplikace. Tu vám zdarma nahrají v prodejnách T-Mobile nebo si ji můžete stáhnout ze stránek operátora. V budoucnu se počítá s podporou i dalších mobilů a také se zasíláním přímo na mobily. Nyní je možné videonahrávky zasílat prostřednictvím MMS zpráv pouze na emailové adresy.

Novinkou je možnost zasílat tento druh zpráv rovněž ze zahraničí (14 zemí) a to za stejnou cenu jako v tuzemsku. Minimálně do konce roku můžete využít jednotné ceny 10 Kč včetně DPH.

Dalších změn doznal GPRS roaming, který již můžete využívat v sítích patnácti mobilních operátorů. Díky tomu lze z vybraných 14 zemích Evropy a USA posílat například MMS zprávy. Aby toho nebylo málo, můžete ve stejných zemích využívat zrychlený přístup na internet, díky dvojici služeb GPRSpeed a GPRSpeed Plus. K oběma službám nejsou účtovány žádné aktivační ani měsíční poplatky. Zaplatíte pouze za objem přenesených dat.

Přehled zemí, v nichž lze využít výhod služby T-Mobile GPRS roaming, naleznete znázorněné na obrázku.

Diskuze (6) Další článek: Mít či nemít Bluetooth v mobilu?

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Nokia 7650, Mobil

Určitě si přečtěte