Získejte zvýhodněný telefon ke své Oskartě (přehled bleskovek)

Oskar zabalil dům plný dětí - Nokia představila dva mobily pro CDMA - Známe cenu Motoroly MPx220. Zaznamenali jste všechno? Pokud si nejste jisti, je tu pro vás obvyklý přehled nejlepších bleskovek minulého týdne.
Získejte zvýhodněný telefon ke své Oskartě (přehled bleskovek)

Získejte zvýhodněný telefon ke své Oskartě
Oskar nabízí jedinečnou příležitost pro všechny majitele Oskaret. Pro věrné zákazníky totiž připravil předvánoční novinku v podobě zlevněných mobilních telefonů. Pokud jste déle než dva roky uživateli předplacené služby Oskarta, máte až do 31. prosince 2004 nárok získat jakýkoliv telefon z Oskarovy nabídky za zvýhodněnou cenu.

Odměny za věrnost dostanete už i od Oskara
Oskar nově nabízí svým firemním zákazníkům s uzavřenou písemnou smlouvou speciální věrnostní program Oskarova odměna. Funguje na principu střádání bodů, zde Oskarátů, které získáte po zaplacení měsíčního vyúčtování. Za nasbírané body si potom můžete pořídit nový telefon nebo příslušenství, dle aktuální nabídky.

 

Nokia představila dva mobily pro CDMA
Společnost Nokia dnes v Hong Kongu představila dva mobilní telefony pro sítě CDMA2000 1X. Modely nesou označení Nokia 6235 a Nokia 6235i. Oba modely mají displeje, které zobrazí 65 tisíc barev a mají také vestavěny VGA kamery pro přenos streamovaného videa.

 

Známe cenu Motoroly MPx220 (a další novinky)

V ceníku distributora se objevila nová položka s očekávaným chytrým telefonem Motorola MPx220. Tento druhý smartphone Motoroly s operačním systémem Windows Mobile se bude prodávat za cenu 14 990 Kč.

Legrácka: komunikátor ze Star Treku – a s Bluetooth!
Na aukčním serveru eBay proběhla aukce naprosto unikátního zařízení: funkční kopie komunikátoru známého ze série Star Trek. Po třinácti přihozeních jej kdosi získal za 274 liber (něco přes 12 tisíc korun).

Nový katalog mobilů: druhý pokus, snad už lepší
Jak řada čtenářů zjistila, do katalogu mobilů se nám vloudilo několik chyb. Dlouho jsem si je nedovedl vysvětlit, ve starším katalogu totiž nebyly a objevily se až v posledních dnech. U některého telefonu úplně chyběl blok parametrů, u jiného byly jiné údaje. Nyní je snad už všechno v pořádku.

Oskar zabalil dům plný dětí
To, že je Oskar posedlý pokrytím, už víme. Vtloukají nám to do hlavy reklamní spoty i všudypřítomné, rudě oplácané billboardy. A za vše hovoří zabalený Nuselský most, kterým Oskar dokonce vytvořil český rekord za největší reklamní plochu.

Podívejte se na staré reklamy Paegasu
Vzpomínáte si na Paegas? Kdysi dávno, v mobilním středověku, to byl jeden z českých operátorů. Byl dvojkou na trhu a říkalo se, že je hodně inovativní (zákazníci na něj ale přesto nadávali úplně stejně jako na současné operátory).

Zpoždění levné Motoroly MPx200 a Sony Ericsson S700 skladem
Druhá dodávka zlevněného chytrého telefonu Motorola MPx200 měla podle předpokladů dorazit včera, objevilo se ale zpoždění. Není velké, telefony by do České republiky měly přijít v pondělí, takže následující den se objeví v prodeji.

 

SEMania: první zkušenosti se Sony Ericssonem V800
Na serveru SEMania, který se zabývá mobilními telefony značky Sony Ericsson, se můžete dočíst o prvních praktických zkušenostech s unikátním véčkem této značky, modelem V800.

Váš názor Další článek: Megarecenze Nokia 9500 Communicator: ale že to trvalo (přehled článků)

Témata článku: Ostatní, Motorola MPx200, Motorola MPx220, Blesk, Oskar, Zvýhodněný telefon, Přehled, Telefon

Určitě si přečtěte