Zjištění výše kreditu u EuroTel Go

Kredit můžete mít stále na očích.
Majitelé karet EuroTel Go vidí aktuální výši kreditu neustále na svém displeji, tedy pokud si toto v menu mobilního telefonu nastaví. A také vidí aktuální výši kreditu v průběhu hovoru. Existují i mobilní telefony, které tyto funkce nepodporují (např. Ericsson T10 ze sady Go Styl neumí zobrazit aktuální kredit na displeji v klidu, při hovoru už ano). Pokud ale telefon s kartou Go funguje (některé staré nefungují), vždy je možné najít tuto informaci v menu.

V jednom okamžiku ale i u karty Go může být výše kreditu neaktuální – když odesíláte krátké textové zprávy. Za ně se totiž poplatek odečítá až tehdy, když jich odešlete více, nejčastěji pět nebo jedenáct. Vždy však můžete zavolat na linku Go a nechat si poslat krátkou textovou zprávu, která zaktualizuje kredit na displeji.

Témata článku: Ostatní, Kredit, EU, Karta, Textová zpráva, Mobilní telefon, Eurotel Go, Poplatek, Displej, Výše, Menu, Zjištění, Euro, Telefon

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Jak dobít kredit někomu jinému

Jak dobít kredit někomu jinému

23.  9.  2017 | Kůžel Filip | 4