Zkraťte dobu nabíjení baterie pod 15 minut

Nebaví-li vás několika hodinové čekání na plné dobití baterie vašeho telefonu, nastal čas ohlédnout se po něčem jiném. Výhodnou variantu nabízí baterie od firmy Rayovac.
Zkraťte dobu nabíjení baterie pod 15 minut

Proč čekat

Ne vždy máme tolik času abychom dobili baterii v mobilu na takovou úroveň, aby nám vydržela po potřebnou dobu. Často potřebujeme mít mobil u sebe, ale ten trčí v nabíječce. V takovém případě přijde na řadu nová baterie s novou technologií od firmy Rayovac. 

Muselo se integrovat

Nové baterie konstruované revoluční patentovou technologií I-C3 (In-Cell Charge Control) mají zkrácenou dobu nabíjení, kterou se podařilo vtěsnat až pod patnáct minut. Jak z názvu technologie vyplývá, revoluční řešení, které se postaralo o razantní snížení doby nabíjení, má na svědomí kontrolní mechanismus nabíjení umístěný uvnitř bateriového článku.

Klepněte pro větší obrázek

Další výhody

Přestože je nabíjení urychleno, vydrží baterie nabité delší dobu, a to až čtyřikrát déle než klasické alkalické baterie. Článek je typu Ni-MH a výrobce zaručuje tisíc nabíjecích cyklů.

Klepněte pro větší obrázek
Srovnání s ostatními druhy baterií

Výrobce se neobává nezájmu ze strany trhu, neboť počítá s umístěním svých baterií do všech možných druhů výrobků na baterie, jen namátkou například: digitální fotoaparáty, MP3 přehrávače, kutilské nářadí, hračky, elektrické koloběžky, el. kola a samozřejmě mobilní telefony.

První baterie se zkrácenou dobou dobíjení se objeví na trhu v polovině příštího roku.  

Diskuze (35) | Cena MMS stanovena na 40 korun

Témata článku: Ostatní, Baterie, Nabíjení, Nová baterie, Min

Určitě si přečtěte

Motorola Moto G5s Plus: všeho tak akorát [recenze]

Motorola Moto G5s Plus: všeho tak akorát [recenze]

** Povedená střední třída s minimálními úpravami systému ** Dobře zpracovaný a funkčně vyvážený telefon sráží vyšší cena ** Bohužel je bez podpory Moto Modů

4.  1.  2018 | Herodek Martin | 7

Asus Zenfone 4 Selfie Pro: Splněný sen selfie maniaka [recenze]

Asus Zenfone 4 Selfie Pro: Splněný sen selfie maniaka [recenze]

** Asus Zenfone 4 Selfie Pro zaujme každého, kdo rád a často fotí sebe sama ** Kvalitou čelních kamer patří ke špičce, ostudu neudělá ani tou zadní ** Potěší i vzhledem, výdrží baterie a očištěným prostředím

31.  12.  2017 | Miksa Martin | 8

Kurvítko? Apple se omlouvá, vysvětluje a nabízí levnou výměnu baterie

Kurvítko? Apple se omlouvá, vysvětluje a nabízí levnou výměnu baterie

** Apple reaguje na aféru ohledně snižování výkonu starších iPhonů ** Hlavním viníkem jsou starší baterie, ze kterých již nejde „ždímat“ maximum ** Apple od ledna sníží poplatek za výměnu baterie a do iOS přidá nové funkce pro monitorování jejího stavu

29.  12.  2017 | Chroust Martin | 218