Zkraťte dobu nabíjení baterie pod 15 minut

Nebaví-li vás několika hodinové čekání na plné dobití baterie vašeho telefonu, nastal čas ohlédnout se po něčem jiném. Výhodnou variantu nabízí baterie od firmy Rayovac.
Zkraťte dobu nabíjení baterie pod 15 minut

Proč čekat

Ne vždy máme tolik času abychom dobili baterii v mobilu na takovou úroveň, aby nám vydržela po potřebnou dobu. Často potřebujeme mít mobil u sebe, ale ten trčí v nabíječce. V takovém případě přijde na řadu nová baterie s novou technologií od firmy Rayovac. 

Muselo se integrovat

Nové baterie konstruované revoluční patentovou technologií I-C3 (In-Cell Charge Control) mají zkrácenou dobu nabíjení, kterou se podařilo vtěsnat až pod patnáct minut. Jak z názvu technologie vyplývá, revoluční řešení, které se postaralo o razantní snížení doby nabíjení, má na svědomí kontrolní mechanismus nabíjení umístěný uvnitř bateriového článku.

Klepněte pro větší obrázek

Další výhody

Přestože je nabíjení urychleno, vydrží baterie nabité delší dobu, a to až čtyřikrát déle než klasické alkalické baterie. Článek je typu Ni-MH a výrobce zaručuje tisíc nabíjecích cyklů.

Klepněte pro větší obrázek
Srovnání s ostatními druhy baterií

Výrobce se neobává nezájmu ze strany trhu, neboť počítá s umístěním svých baterií do všech možných druhů výrobků na baterie, jen namátkou například: digitální fotoaparáty, MP3 přehrávače, kutilské nářadí, hračky, elektrické koloběžky, el. kola a samozřejmě mobilní telefony.

První baterie se zkrácenou dobou dobíjení se objeví na trhu v polovině příštího roku.  

Diskuze (35) Další článek: Cena MMS stanovena na 40 korun

Témata článku: Ostatní, Baterie, Nabíjení, Nová baterie, Min

Určitě si přečtěte